Přejít na obsah

Kratky vypadek a upgrade serveru


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Omlouvám se, podařilo se mi zduplikovat šablonu bez CSS - snad už jsem to opravil, komu to ještě nejde, at si dá Změnit téma na spodku stránky a vybere si IP.Board Master Skin - nebo jakoukoliv jinou. 

už jsem měl fakt dojem, že si ten procák pro mě nenašel a vytáhl jsi ten aktuální....... :lol2:

 No jako for by to bylo dobrý, s upgradem se někdy stane, že  delší odmlka od požadovaného stavu a úrovně přístupu vyvolá nervozitu u terminálů, u sálovek by  býval obdobný problém vyšel  na několik dní. Jo, dnes se tomu směji, ale to už je historie, stejně jako vyndaný procesor. Je to v klidu, již vše běží jak má, ovšem procák bych si zařadil, primek mám o něco míň, přesto díky a někdy příště. Nebudu už do toho procáku šťourat a přeji klid Supervizora. :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás, neviem čím to je, ale nezobrazovanie príspevku sa mi ešte nikdy nestalo. Napíšem príspevok, odošlem a zobrazí sa mi len časť z neho. Dám edit, znovu ho dopíšem, uložím zmeny a ono znovu nič. Ak však citujem, príspevok sa mi už v okne zobrazí kompletný. Je to problém v skine? Používam Chrome. Ďakujem.

post-6829-0-75177000-1404827236_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...