Tomasek Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Chronomagu a odklízeči - díky, už jsem v novém. Zatím se rozhlížím
Baker Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) Taky diky, jen bude chvilku trvat nez si zvyknu. Edited June 1, 2007 by Baker
X-Bob Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Taky se mi líbí, jen hned nevím, kam mám kliknout a podobně
Tomasek Posted June 1, 2007 Author Report Posted June 1, 2007 Taky se mi líbí, jen hned nevím, kam mám kliknout a podobně X-Bobe, nejnovější člen má nick 2X-Bob - to je tvoje alter ego?
odklizec Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 No bude to chtit chvilku cas. Vetsina interface je ale cesky a co nebudete vedet, klidne se ptejte. My kdyz budeme vedet (jako ze to taky neni vzdycky jiste) odpovime
X-Bob Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) X-Bobe, nejnovější člen má nick 2X-Bob - to je tvoje alter ego? Ale ne, jsem blbý. Přihlásil jsem se a špatně si uvědomiv pravidla o nutnosti přeregistrace a pod jsem se tedy nově zaregistroval zároveň s klením, které směřovalo na toho troufalce, co mi zabral moji identitu! Následně jsem to zhojil a vloudil se sem jako X-Bob... Připomínám, že teprve po přihlášení a přečtení si Odklizečova úvodu mi došlo, že se můžu sem zas vrátit jako X-Bob. Tímto zdvořile žádám Odklízeče, aby 2X-Boba: vymazal, vaporizoval, deletoval a i jinak zapudil. Omlouvám se, že jsem sem propašoval fiktivní duši Edited June 1, 2007 by X-Bob
Conrad Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Světe div se první věc která funguje podle návodu
odklizec Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Ale ne, jsem blbý. Přihlásil jsem a špatně si uvědomiv pravidla o nutnosti přeregistrace a pod jsem se tedy nově zaregistroval zároveň s klením, které směřovalo na toho troufalce, co mi zabral moji identitu! Následně jsem to zhojil a vloudil se sem jako X-Bob.. Tímto zdvořile žádám Odklízeče, aby 2X-Boba: vymazal, vaporizoval, deletoval a i jinak zapudil. Omlouvám se, že jsem sem propašoval fiktivní duši 2X-Bob nas zahy po narozeni opustil
roon Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) nové forum se mi líbí, sice si budu muset na lecos zvyknout, ale jinak super Edited June 1, 2007 by roon
Mike. Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Taky si musim zvyknout na nove forum, ale dobra prace panove!
X-Bob Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) mimochodem, celé dopoledne jsem byl jak na jehlách, když jsem se nemohl mrknout na Chronomag. JJ, bude to závislost zapomněl jsem: DĚKUJI ZA NOVÉM FÓRUM TĚM, KDO ZA TO MŮŽOU!!!! TAKŽE DÍKY CHRONOMAGU, ODKLIZEČI Edited June 1, 2007 by X-Bob
Dynno Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Paráda, len ten zvyk..... Vážne to je železná košeľa. Ale pevne verím, že bude všetko to dobré z pôvodných funkcií a ešte voľačo navyše.
roon Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) mimochodem, celé dopoledne jsem byl jak na jehlách, když jsem se nemohl mrknout na Chronomag. JJ, bude to závislost jsem rád, že nejsem sám p.s. díky všem co se na tom podílejí za nové forum Edited June 1, 2007 by roon
African Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Fórum vypadá moc dobře, gratuluji a děkuji za Vaší snahu. Zatím se učím , odpovědět mi připadá trochu složité, ale jak říkám, učím se a snad mi to padne do ruky"
decebal Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Po menších problémech jsem se zaregistroval a moc se mi tady líbí, Odklízeči, Chronomagu, díky. A teď už můžu spokojeně odjet na firemní ožíračku.
Xpak Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Světe div se první věc která funguje podle návodu Taky jsem byl překvapen hladkým přechodem. ...jen moc nemusím modrou barvu
RomanP Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Pánové díky za Vaši snahu, je to paráda. Sice mi 2x přihlášení neuznalo vygenerované heslo, ale už jsem tu !!!
Mike. Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Taky jsem byl překvapen hladkým přechodem. ...jen moc nemusím modrou barvu Taky jsem se dival, jestli jde barva zmenit, ale zase modra mi nevadi.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now