Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Taky se mi líbí, jen hned nevím, kam mám kliknout a podobně :unsure:

Posted
Taky se mi líbí, jen hned nevím, kam mám kliknout a podobně :unsure:

 

X-Bobe, nejnovější člen má nick 2X-Bob - to je tvoje alter ego? :D

Posted

No bude to chtit chvilku cas. Vetsina interface je ale cesky a co nebudete vedet, klidne se ptejte. My kdyz budeme vedet (jako ze to taky neni vzdycky jiste) odpovime ;)

 

 

Posted (edited)
X-Bobe, nejnovější člen má nick 2X-Bob - to je tvoje alter ego? :D

 

Ale ne, jsem blbý. Přihlásil jsem se a špatně si uvědomiv pravidla o nutnosti přeregistrace a pod jsem se tedy nově zaregistroval zároveň s klením, které směřovalo na toho troufalce, co mi zabral moji identitu! Následně jsem to zhojil a vloudil se sem jako X-Bob... Připomínám, že teprve po přihlášení a přečtení si Odklizečova úvodu mi došlo, že se můžu sem zas vrátit jako X-Bob.

Tímto zdvořile žádám Odklízeče, aby 2X-Boba: vymazal, vaporizoval, deletoval a i jinak zapudil. Omlouvám se, že jsem sem propašoval fiktivní duši :unsure:

Edited by X-Bob
Posted

Světe div se první věc která funguje podle návodu

Posted
Ale ne, jsem blbý. Přihlásil jsem a špatně si uvědomiv pravidla o nutnosti přeregistrace a pod jsem se tedy nově zaregistroval zároveň s klením, které směřovalo na toho troufalce, co mi zabral moji identitu! Následně jsem to zhojil a vloudil se sem jako X-Bob..

Tímto zdvořile žádám Odklízeče, aby 2X-Boba: vymazal, vaporizoval, deletoval a i jinak zapudil. Omlouvám se, že jsem sem propašoval fiktivní duši :unsure:

2X-Bob nas zahy po narozeni opustil ;)

Posted (edited)

nové forum se mi líbí, sice si budu muset na lecos zvyknout, ale jinak super

Edited by roon
Posted (edited)

mimochodem, celé dopoledne jsem byl jak na jehlách, když jsem se nemohl mrknout na Chronomag. JJ, bude to závislost :rolleyes:

zapomněl jsem: DĚKUJI ZA NOVÉM FÓRUM TĚM, KDO ZA TO MŮŽOU!!!! TAKŽE DÍKY CHRONOMAGU, ODKLIZEČI

Edited by X-Bob
Posted

Paráda, len ten zvyk..... :rolleyes: Vážne to je železná košeľa. Ale pevne verím, že bude všetko to dobré z pôvodných funkcií a ešte voľačo navyše. :rolleyes:

Posted (edited)
mimochodem, celé dopoledne jsem byl jak na jehlách, když jsem se nemohl mrknout na Chronomag. JJ, bude to závislost :rolleyes:

 

jsem rád, že nejsem sám :lol:

 

p.s. díky všem co se na tom podílejí za nové forum

Edited by roon
Posted

Fórum vypadá moc dobře, gratuluji a děkuji za Vaší snahu. Zatím se učím :rolleyes: , odpovědět mi připadá trochu složité, ale jak říkám, učím se a snad mi to padne do ruky"

Posted

Po menších problémech jsem se zaregistroval a moc se mi tady líbí, Odklízeči, Chronomagu, díky. A teď už můžu spokojeně odjet na firemní ožíračku. B)

Posted
Světe div se první věc která funguje podle návodu

 

 

Taky jsem byl překvapen hladkým přechodem.

...jen moc nemusím modrou barvu :rolleyes:

Posted

Pánové díky za Vaši snahu, je to paráda.

 

Sice mi 2x přihlášení neuznalo vygenerované heslo, ale už jsem tu !!!

Posted
Taky jsem byl překvapen hladkým přechodem.

...jen moc nemusím modrou barvu :rolleyes:

 

Taky jsem se dival, jestli jde barva zmenit, ale zase modra mi nevadi.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...