Mike. Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Nevite nekdo, co je to za znacku? Docetl jsem se, ze se vyrabeji v Hong Kongu a maji strojek Citizen. Nevypadaji spatne.
rur Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Krom toho že je prodávají tady http://www.azwatch.cz/katalog/am taky nic nevím. Na foru jsou je už taky jednou hledal , ale tehdy ani zmínky. Já bych se jich , ale nebál běž do nich a dej vědet pak dojmy
šarik Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Není to moc podobný na nějaký Rolexky?
roon Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 (upraveno) je to velmi podobné modelu Submariner Upraveno 1. června 2007 uživatelem roon
vor Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) .
Návštěvník Kamil Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) . Moje řeč.
roon Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 (upraveno) ty sandoz mají třeba je tady: http://www.seiko5ers.com/SandozSub40.htm to jsou ony: jinak podobné dělá i např. i Orient je to model 2ER00001B já bych v této cenové relaci asi zvolil ten Sandoz Upraveno 1. června 2007 uživatelem roon
vor Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší.
roon Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší. no já o nich ještě občas uvažuju tak uvidíme třeba jednou.....
dubraro Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 no já o nich ještě občas uvažuju tak uvidíme třeba jednou..... Já bych za ty peníze šel radši do Orient-ů. Nebo za menší peníze dělá takové hodinky i Alpha http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=26
Mike. Odesláno 1. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 1. června 2007 (upraveno) Diky, docela hodne znacek dela podobne hodinky typu Rolex Submariner... Jen jsem chtel vedet, co si o te znacce AM! myslite. Upraveno 1. června 2007 uživatelem Michael
Mike. Odesláno 1. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Já bych za ty peníze šel radši do Orient-ů. Nebo za menší peníze dělá takové hodinky i Alpha http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=26 Myslim, ze Alpha je cinska znacka a dokonce se tady uz o ni psalo v "cinske sekci".
dakasport Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Zrovna koukam na Amazonu na ty Invicty, maji je za $89, coz je si myslim snova relace. I kdyz Sandoz zase vypadaji vic rolexoidne bez toho okridleneho loga...
Mike. Odesláno 1. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Zrovna koukam na Amazonu na ty Invicty, maji je za $89, coz je si myslim snova relace. I kdyz Sandoz zase vypadaji vic rolexoidne bez toho okridleneho loga... Cena je pekna, ale daji se hodinky z amazon.com objednat i k nam? viz. http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...8&hl=amazon
Mike. Odesláno 2. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Posilaji teda z amazon.com hodinky i k nam?
vor Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 (upraveno) Posilaji teda z amazon.com hodinky i k nam? To je různý, najdeš to tam pod odkazem: shipping rates & policies. Pokud ne, tak si je kup na ebay. Upraveno 2. června 2007 uživatelem vor
cali Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 nenasiel by niekto nieco v tomto style ale bez tej lupy?
safi Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 (upraveno) Krom toho že je prodávají tady http://www.azwatch.cz/katalog/am taky nic nevím. Na foru jsou je už taky jednou hledal , ale tehdy ani zmínky. Já bych se jich , ale nebál běž do nich a dej vědet pak dojmy Myslím, že to bude stejná třída jako Invicta nebo Sandoz. Upraveno 2. června 2007 uživatelem ¨safi
safi Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) . Souhlas. Pokud by jsi se rozhodl pro Invictu, tak bych si připlatil nějakých 150 USD a koupil si za Invictu s Etou za cca 300. Je to přece jenom lepší strojek než Myiota.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se