zpejcel Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Ahojte :-) Chci brachovi koupit za vysvedceni hodinky - vybral jsem mu tyto "Divery", ale nevim jakou barevnou variantu vybrat... poradite kterou variantu ? - pripominam, ze se cilovym obdarovanym bude 15-ti lety kluk, ktery je bude nosit kazdy den do skoly - cilova castka byla urcena cca 80 USD Osobne se priklanim k variante c.2 i kdyz se to k diverum asi priliz nehodi Mam rad usedlejsi zalezitosti + PRIDAN TRETI OBRAZEK (krapet pozdeji) Edited June 2, 2007 by zpejcel
vlasta66 Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Ani tyhle nejsou pro mladého kluka špatný. http://www.azwatch.cz/hodinky/se307-seiko-...0m-black-dial-i Jinak se přikláním k první variantě.
gandalf Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Já si taky myslím, že pro kluka budou vhodnější ty první, protože jsou barevnější, nápadnější.
African Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Od Kubsona jsem zakoupil Seiko 5 s oranžovým ciferníkem. Trochu jsme se jich báli, ale super. A zvlášť 15 letýmu klukovi by mohli seknout Fotka mi nejde vložit. Hned jak se to tu naučím, vložím" Edited June 2, 2007 by Vlastimil7664
lm Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Taky myslím, že mu radost spíše uděláš s něčím barevnějším, aby si toho všimly holky, i když ho neznám a hlavně spíš vem v úvahu co si myslíš, že by se mohlo líbit jemu. Kdysi jsem někde četl, že kapra taky chytneš spíš na žížalu přesto, že tobě víc chutnají jahody. to zpejcel Jak to vypadá s naší renovační záložitostí?
Tazatel Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Určitě ty první, ty druhé na mě působí neslaně nemasně.
zpejcel Posted June 2, 2007 Author Report Posted June 2, 2007 Taky myslím, že mu radost spíše uděláš s něčím barevnějším, aby si toho všimly holky, i když ho neznám a hlavně spíš vem v úvahu co si myslíš, že by se mohlo líbit jemu. Kdysi jsem někde četl, že kapra taky chytneš spíš na žížalu přesto, že tobě víc chutnají jahody. to zpejcel Jak to vypadá s naší renovační záložitostí? renovace by snad mela byt pristi tyden v Ostrave / minuly tyden se to platilo
zpejcel Posted June 2, 2007 Author Report Posted June 2, 2007 kluci, diky moc za Vase nazory ... myslim ze ta prvni varianta bude asi opravdu LEPSI ! ... jdu bidovat
African Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Ještě uvaž ty Seiko 5 orange u mě by vahráli. Mrkni sem: http://www.azwatch.cz/katalog/seiko?&page=2 Ach ty fotky"
zpejcel Posted June 2, 2007 Author Report Posted June 2, 2007 (edited) Jeste si dovolim pridat neco na co jsem narazil ... vypada to zajimave - CO VY NA TO ? (bylo jiz pridano v puvodnim prvni postu) Edited June 2, 2007 by zpejcel
afrikab Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Jeste si dovolim pridat neco na co jsem narazil ... vypada to zajimave Ja bych bral tyto military. nebo nejake divery s oranzovym cifernikem. Edited June 2, 2007 by afrikab
gandalf Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Ty tmavé by šly, kdyby byl brácha "drsnější" typ, možná tak k osumnáctinám. Edited June 2, 2007 by gandalf
A@A Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Mala rada na zaver: Pred finalnym kupovanim by si sa mal vctitit do bratovej filozofie myslenia a hlavne obliekania. Tvoj bracho ma 15 rokov a v tomto veku uz zacina zapadat do urcitej teenagerskej skupiny. Neviem ako u Vas ale u nas v zjednodusenej verzii to vyzera nasledovne: rapper, skejter/boarder, rocker/punrock, nezavyslak a konzervativny typ. kazda tato skupina preferuje urcite farby. urcite by som prihliadal aj na tuto stranku. drzim palce:)) modre vyzeraju skvele:))
Baker Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Taky bych asi volil ty oranzove. Budou proste videt.
xlaque Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Ja som v dosť podobnom veku (par rokov hore-dole ) a z tejto ponuky by som is osobne nevybral nič. Možno je to tým,že som dosť konzervativne založený. Ked už nejake pekne Seika,tak SNK029K Su to take poor man´s Bondovky,mohli by niečo vydržať,dobre vyzeraju a nestoja ako Samuraie/Monstra.
Baker Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Ja som v dosť podobnom veku (par rokov hore-dole ) a z tejto ponuky by som is osobne nevybral nič. Možno je to tým,že som dosť konzervativne založený. Ked už nejake pekne Seika,tak SNK029K Vypadaj pekne, jak jsou velke ? Edit: uz jsem to nasel - 38 mm Edited June 2, 2007 by Baker
safi Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Ja som v dosť podobnom veku (par rokov hore-dole ) a z tejto ponuky by som is osobne nevybral nič. Možno je to tým,že som dosť konzervativne založený. Ked už nejake pekne Seika,tak SNK029K Su to take poor man´s Bondovky,mohli by niečo vydržať,dobre vyzeraju a nestoja ako Samuraie/Monstra. Velmi pěkná inspirace seamastery :-) osobně mi je tento model velmi sympatický
roon Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) no pro mají má moc masivní lunetu, ale jinak jsou pěkné Edited June 2, 2007 by roon
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now