Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pokud nekdo mate problemy s trvalym prihlasenim a pritom jste si ho zatrhli v prihlasovacim dialogu, dejte prosim vedet. Momentlane je trvale prihlaseni povoleno s expiraci po 7 dnech. A pokud se prihlasujete mezi vice pocitaci (doma a v praci) tak se asi budete muset pokazde prihlasit znovu. Ale mozna ze taky ne? ;)

  • 3 weeks later...
Posted
Pokud nekdo mate problemy s trvalym prihlasenim a pritom jste si ho zatrhli v prihlasovacim dialogu, dejte prosim vedet. Momentlane je trvale prihlaseni povoleno s expiraci po 7 dnech. A pokud se prihlasujete mezi vice pocitaci (doma a v praci) tak se asi budete muset pokazde prihlasit znovu. Ale mozna ze taky ne? ;)

Já se připojuji přes dva počítače, oba dva doma (velké PC a notebook) a nemám vůbec žádný problém.

  • 2 weeks later...
Posted

Také mi to blbne. Vždy při změně IP, ale mám dojem, že mi to párkrát vypadlo i bez toho. Staré forum bylo v tomto ohledu naprosto perfektně odolné, mohl jsem cestovat přes půl světa a login jsem nikdy nemusel opakovat.

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Posted

nevím kam to napsat tak píšu sem ....... s trvalým přihlášením problém nemám,ale mám problém se vůbec na Chronomag dostat - stále je "obsazeno" :D ..... s novým serverem je to opravdu o nervy ........ má někdo podobné zkušenosti nebo je to pouze můj lokální problém ?

Posted
nevím kam to napsat tak píšu sem ....... s trvalým přihlášením problém nemám,ale mám problém se vůbec na Chronomag dostat - stále je "obsazeno" :D ..... s novým serverem je to opravdu o nervy ........ má někdo podobné zkušenosti nebo je to pouze můj lokální problém ?

No dneska se mi asi 3x nedařilo se přihlásit ! :crying_anim:

  • 2 years later...
  • 1 month later...
Posted

Já se přihlašuju z iPhone na Vodafone a z notebooku z různých IP adres a pokaždé se musím vždy přihlásit pokud přejdu z jednoho zařízení na druhé. Je to opravdu jediné forum, které tohle dělá a buď je to špatně nastavené a nebo je to chyba samotného engine.

  • 2 years later...
Posted

Prihlasujem sa z iPadu. Až dnes som na Macku zistil že je nad vláknom popis pravidla predaja.

Na Ipade sa nezobrazujú.

Posted

nech ho, už mu chybí jen jeden příspěvek a může nás ohromit v prodejním vlákně! :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...