Přejít na obsah

Pěkný pilotky


Doporučené příspěvky

Nevím co chci a nedám pokoj, dokud to nedostanu. Typický chronomagor.

Hledám něco, co ještě typově nemám a zapadne mi to do kolekce na denní nošení. Střídám Suby, Moony, Snowflaky, občas nějaká limitka od Eltonu. Asi bych prodal Datejusty, který skoro nenosím a na ruku se dostanou jen když je někomu půjčím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že máš problém s tou datumovkou, ale Mark XVII v limitce Malého prince jsou jedny z nejhezčích pilotek, ...zaváhal jsem nad jejich koupí. Barva ciferníku, indexy, odkaz....kouzelný, pro velký kluky. Mno nic, zase jsem se zasnil. Vezmi Mark XVI...stejně je chceš. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít Malý princ normální datumovku, tak je vymalováno. Slintal jsem nad nima u Gasika a pak i v prodejním vlákně.

Pravda, cenovka trochu vyšší, za exkluzivitu se holt platí.

 

Jak tak vybírám, jsem nalomený mezi Mark XVI a Mark XV. Anebo si vymyslet svoje vlastní hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide. Ježíš a jak jsi vůbec došel na to, že potřebuješ pilotky kup si ty Mark XVI, stejně už víš, že je potřebuješ s ničím jiným spokojenej nebudeš ...

Protoze jeste zadny nemam :-) Pod vodu, ke kvadru, nebo na mesic vybavu mam, ale nic na litani. Nespecham, vybirani si chci uzit. Ted me ceka hodne narocny obdobi, velka životní změna a az to bude za mnou, neco peknyho si koupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jeste zadny nemam :-) Pod vodu, ke kvadru, nebo na mesic vybavu mam, ale nic na litani. Nespecham, vybirani si chci uzit. Ted me ceka hodne narocny obdobi, velka životní změna a az to bude za mnou, neco peknyho si koupim.

Jasné chápu, až to bude za Tebou tak koupíš BP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MKII jsou amíci co dělají homage starých hodinek. Od nich je pěkný model Kingston v oyster pouzdru a s nýtovaným tahem, jsem hodně zvědavý na model GMT. Oyster pouzdro těsně pod 40mm, roulette datum, 2 ciferníky, safírová pepsi vložka lunety, hmmm. Všechno limitky, který rostou na ceně. Jinak mít minutový indexy na cifru a ještě jednou na vnitřní lunetě fakt nemusím.

Cigi, bohužel nemám výtvarné vzdělání a slovo proporce mě lehce míjí. Šestnáctky vedou díky fontu a díky ručkám, useknutá hodinovka mě fakt nebere, mám pocit, že tam něco nedali. Díky černý datumovce to nepadá na stranu, naopak bílá datumovka na patnáctkách mi táhne oči.

 

Alpina má pěkný pouzdro, ale cifr stojí za prd. Pěkný pilotky dělá i EPOS, model 3401, akorát to pokákli rozměrem 43 mm, proskleným dýnkem a éroplánem na cifru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, bohužel nemám výtvarné vzdělání a slovo proporce mě lehce míjí. Šestnáctky vedou díky fontu a díky ručkám, useknutá hodinovka mě fakt nebere, mám pocit, že tam něco nedali. Díky černý datumovce to nepadá na stranu, naopak bílá datumovka na patnáctkách mi táhne oči.

 

 

Auvajs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...