Přejít na obsah

Pěkný pilotky


Doporučené příspěvky

A co mlynáři.

 

Mlynáři dobrý, píšu si je do deníčku

Hele už něco vyber:-)

 

Já mám pilotky jenom tyhle a i když jsou podle mě perfektní, mám už delší dobu v hlavě nutkání, že potřebuju nějaký na běžný nošení a tohle vlákno to jenom zbytečně umocňuje :-)

Vychutnávám :-) 

To tě asi ještě chvilku budu trápit, protože to pořád není stopro ono.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MKII jsou amíci co dělají homage starých hodinek. Od nich je pěkný model Kingston v oyster pouzdru a s nýtovaným tahem, jsem hodně zvědavý na model GMT. Oyster pouzdro těsně pod 40mm, roulette datum, 2 ciferníky, safírová pepsi vložka lunety, hmmm. Všechno limitky, který rostou na ceně. Jinak mít minutový indexy na cifru a ještě jednou na vnitřní lunetě fakt nemusím...

Díky za osvětu. Pokud jde o ty protažené indexy, přijde mi to hodně zajímavé a netradiční, Klasických pilotek ala IWC, Alpine apod. jsou mraky u každé značky a stejně na dálku nebo první pohled nepoznáš, jestli jsou to archimede za 10 nebo IWC za 50 táců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za osvětu. Pokud jde o ty protažené indexy, přijde mi to hodně zajímavé a netradiční, Klasických pilotek ala IWC, Alpine apod. jsou mraky u každé značky a stejně na dálku nebo první pohled nepoznáš, jestli jsou to archimede za 10 nebo IWC za 50 táců.

 

Mě je jedno kdo to na dálku pozná. Hodinky si kupuju pro radost. Lehnout si na gauč, položit si zápěstí na pupek a kochat se.

A tyhle protažený indexy z cifru až na lunetu mají většinou problém v tom že přesně nelícují. A to by mě neskutečně sralo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je jedno kdo to na dálku pozná. Hodinky si kupuju pro radost. Lehnout si na gauč, položit si zápěstí na pupek a kochat se.

A tyhle protažený indexy z cifru až na lunetu mají většinou problém v tom že přesně nelícují. A to by mě neskutečně sralo

Tak s tím pupkem by mě to nenapadlo, v tom případě už mlčím :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Asi to bude tip uplne mimo, nevim, jestli jsou vubec k sehnani, cena vysoka, ale tohle jsou u me fajne univezaly a na pletovani " krizem krazem" se hodi taky. :)

 

Geophysic

post-6-0-07473800-1412702512_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, konečně jsme se posunuli od rozpačitých šestnáctek, sláva. Ty santosky jsou výtečnej nápad !! Rovněž je žeru !!!

 

A co lindberghovky, nebo weemsovky od logínů, nejsou sice zdaleka santosky, ale když jsme v tom pravěku..... Hele, ještě dělají ty skvělý GO ? Nějak je nemůžu najít v nabídce.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se naposled někdy loni díval, tak jsem je tam taky už nenašel, jenom nějaké wordtimery se jménama měst v časových pásmech. To nulování sekundovky je machrovina a je to docela legendární model. Teda na to, jak je jich v oběhu málo.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...