kuncák7 Odesláno 19. května 2019 Nahlásit Odesláno 19. května 2019 Velká paráda, i přes ten nesmysl zvanej nadstavba.
honza71 Odesláno 19. května 2019 Nahlásit Odesláno 19. května 2019 (upraveno) Jj, vyhral fotbalove nejlepsi tym. Gratulace. Upraveno 19. května 2019 uživatelem honza71
nAscA Odesláno 19. května 2019 Nahlásit Odesláno 19. května 2019 (upraveno) Je to proste parada. Ted jeste pohar a vyhrat derby. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 19. května 2019 uživatelem nAscA
quest987 Odesláno 19. května 2019 Nahlásit Odesláno 19. května 2019 (upraveno) Řekl bych, že pohár vyhraje Baník. Jinak gratulace sešívkám. Upraveno 19. května 2019 uživatelem quest987
kuncák7 Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 A dneska doufám, že to bude double :-), škoda, že tam nemůžu jet.
Frantik Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Mam z nich radost :-) Letos je sesivanej rok :-)
kuncák7 Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Ta penda přísná.Tos řekl hodně diplomaticky.Za mě nebyla a Baroš to pak odnesl za všechny.
Gustaf Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Hurá, konečně někdy rozumnej, kdo to taky vidí, že tohle se nepiska. Tak gratulace podruhé k dalšímu poháru
Honza.manta Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Hráli hnusnej, ale perfektně účelovej fotbal. Klobouk dolů, prostě to dali a letos si to zasloužili.
kuncák7 Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Hráli hnusnej, ale perfektně účelovej fotbal. Klobouk dolů, prostě to dali a letos si to zasloužili.Ještě si dají derby a doufám, že zůstanete na předání poháru pro Mistra ligy :-).Blbý rejpnuti, tak to tak sparťani berte :-).
guzmic Odesláno 23. května 2019 Nahlásit Odesláno 23. května 2019 Ty už nefandíš Spartě? Takový mám nejradši, celý život kovanej a když cítí titul u konkurence, tak najednou Slávie, Slávie....bych se styděl.
nAscA Odesláno 23. května 2019 Nahlásit Odesláno 23. května 2019 Penalta naprosto jasna. Podiva se kde ma hrace a pak ho stahne. Do kamery pak tvrdi, ze ho nevidel? Baros je proste blb, na tom se nic nezmeni. Rozbit stridacku, dobra prace. Skoda ho, na hristi me vzdy bavil, i kdyz na nej nekteri nadavali.
sorondo Odesláno 23. května 2019 Nahlásit Odesláno 23. května 2019 Milan, byl velice dobrý fotbalista a z té slávy teď trochu žije, tak jak se momentálně chová na hřišti je nepřijatelné a neměl by to mít zapotřebí a jako vzor pro mládež už vůbec NÉ.
kuncák7 Odesláno 23. května 2019 Nahlásit Odesláno 23. května 2019 Penalta naprosto jasna. Podiva se kde ma hrace a pak ho stahne. Do kamery pak tvrdi, ze ho nevidel? Baros je proste blb, na tom se nic nezmeni. Rozbit stridacku, dobra prace. Skoda ho, na hristi me vzdy bavil, i kdyz na nej nekteri nadavali.Holt koukáme každej na ten pád jinak. Vyvracet ti to nebudu, takovéjhle u tebe stažení je za zápas spousty, nedělejme z toho fakt balet. Baroš to odnesl za všechny, možná je jednoduché a žije z toho, co dokázal, ale furt je to někdo a odnesl to za všechno, co na ty střídačce padlo či se rozbilo. Určitě nebyl sám.
kuncák7 Odesláno 23. května 2019 Nahlásit Odesláno 23. května 2019 Ty už nefandíš Spartě? Takový mám nejradši, celý život kovanej a když cítí titul u konkurence, tak najednou Slávie, Slávie....bych se styděl.Vždy hrdej Vrsovicak, o Spartě jako konkurenci jsem začal mít tuchu v 15, kdy jsem začal jezdit do "centra města" na stredni. Do té doby byl největší rival Bohemka, sparťan u nás ve třídě nebyl ani jeden (asi to bylo dáno i tím, že to byla sportovní třída Slavie :-)).
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se