Bushman Odesláno 22. ledna 2024 Autor Nahlásit Odesláno 22. ledna 2024 Tak musím říct, že nové Rangemany celkem zklamání. Překvapila mě cena, kterou jsem čekal výrazně vyšší. Vzhled bych ještě nějak zkousl. Negativní displej bude v tomto provedení asi přeci jen výrazně lepší, než u běžných digitálek, takže dejme tomu. Ale ty chytrý funkce, nutnost dobíjení přes kabel, to už ne. Na internetu je na stránkách Casio kompletní návod v PDF, tak jsem si ho stáhl a prostudoval, abych byl v obraze, co ty hodinky umí, a myslím, že lepší volbou by byly třeba Garmin Instinct 2X. Například návod tvrdí, že pouhým solárem se hodinky nikdy nenabijí na maximum - k tomu je třeba vždy kabel. Na druhou stranu ale solár vždy dobije baterii tak, aby fungovaly ty běžné funkce. První Rangemany byly o tom, že je člověk dal na ruku a tím veškerá starost končila. To už tady neplatí. Spoustu věcí musí člověk nastavovat přes mobil, je možnost i aktualizace software hodinek... To už prostě nejsou géčka do divočiny.
Xenomorfus Odesláno 22. ledna 2024 Nahlásit Odesláno 22. ledna 2024 Tak to jsi v podstate potrvdil vse, co jsme tak nejak nakousli ve vlakne k nim. Kompromis za kazdou cenu. A jak to pises s tema Garminama, mel sem to presne tak. Instinct Tactical a k tomu klasicke Kocoury.
lub Odesláno 22. ledna 2024 Nahlásit Odesláno 22. ledna 2024 jako nástupce rangemanů beru spíš mudmany GW-9500 - mají defakto funkčně stejný modul, akorát se liší design. to beru jako hodinky do divočiny. veškeré snahy casia o chytré hodinky..nevím, no. zkusil jsem, ale to nutné propojení s telefonem + nabíjení. a hlavně hrozný opruz v ovládání (!). to už jsou lepší jakýkoli chytrý hodinky od zavedených značek, než tyto casio hybridy. jsem zastánce klasiky a přestože na sportování mám chytrý amazfity, tak už je stejně skoro nepoužívám, nebaví mě to.
Bushman Odesláno 23. ledna 2024 Autor Nahlásit Odesláno 23. ledna 2024 Souhlas s těmi GW-9500, taky jsem touhle cestou nakonec šel. Váhal jsem mezi Kocoury a Mudmany, nakonec to rozhodl displej - velká čísla, která pohodlně čtu i bez brýlí na blízko. Jinak je to v podstatě to samé.
odjinud Odesláno 10. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 10. dubna 2024 Pánové, tak jsem se po dvou letech rozmýšlení rozhodl, že bych ty rangemany tedy vyzkoušel takže pokud by někdo chtěl výhledově pouštět ty černo-žluté (jiný barvičky nee) z předchozí generace (GW-9400Y-1ER) v pěkným stavu, tak se mi může ozvat.
Xenomorfus Odesláno 10. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 10. dubna 2024 No, nas s "vosíma" kocourama tady moc nebude a poustet je? Nevim, nevim ;-).
odjinud Odesláno 16. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 16. dubna 2024 Budu vam je muset zacit nejak znechucovat Vite treba, ze ta zluta barva na nich je docela radioaktivni?...
Xenomorfus Odesláno 17. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 17. dubna 2024 Musim rict, ze za mne je to ta nejpovedenejsi barevna kombinace. Ten kontrast cerne a zlute je dokonaly. A objevuje se vlastne vsude, kde chces na neco upozornit. V prirode treba vosa, v beznem svete hrany nebo snizene profily maji zluto-cerne srafovani.
odjinud Odesláno 18. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 18. dubna 2024 Ja bych nerekl, ta zakladni barva (cerna s trochou cervene) mi prijde hezci...
Buran Buran Odesláno 2. června 2024 Nahlásit Odesláno 2. června 2024 Do továrny jedině s Rangeman G-Shock
Buran Buran Odesláno 2. června 2024 Nahlásit Odesláno 2. června 2024 Do továrny jedině s Rangeman G-Shock
Marius1 Odesláno 13. září 2024 Nahlásit Odesláno 13. září 2024 Na vianoce som si musel spraviť radosť kúpou nových hodiniek. Vyberal som medzi čiernymi Rangermanmi a Protrekmi PRW-6611Y-1ER. Nakoniec zvíťazili protreky a GW-9400 som vrátil. S protrekmi som maximálne spokojný ale dodnes stále pozerám fotky rangermanov. Tie hodinky, ich tvar sa mi neskutočne páčia. Je síce pravda že keď som ich chvílu nosil tak som musel niekedy zaostriť ak som chcel vidieť presný čas. Preto som pokukoval aj po GW-9500 ale rangermany majú svoje čaro. A tá žlto-čierna varianta je úžasná. Teraz som dosť nalomený ich kúpiť a našiel som aj celkom dobrú cenu : https://aukro.sk/hodinky-casio-g-shock-rangeman-gw-9400y-1er-7070391927 Dúfam že som tým vloženým linkom neporušil pravidla.
Xenomorfus Odesláno 13. září 2024 Nahlásit Odesláno 13. září 2024 Kocouří hodinky do každé rodinky ;-).
batoo Odesláno 13. září 2024 Nahlásit Odesláno 13. září 2024 (upraveno) Koupil jsem je nedavno tady na foru, mel jsem klasiky cerny kocoury GW-9400 a koupil jsem zlutaky a nelituju. Hodinky co maji vsechno co potrebuju a proste funguji bez nutnosti dobijeni atd. To bohuzel o GPR-B1000 rict nemuzu:( Po 6 letech jim odesla baterka a ted odpocivaji v servisu. A to jsem je pravidelne dobijel atd. a pak najednou nesly nabit fungovaly vsechno slo, ale nesly nabit a Fast mi napsal, ze je problem v baterii. Upraveno 13. září 2024 uživatelem batoo
Marius1 Odesláno 13. září 2024 Nahlásit Odesláno 13. září 2024 Nakoniec som ich objednal za 200€. Možno by som cenu stiahol aj viac ale sú to v podstate nové hodinky. Môj druhý pokus s kocúrmi
Návštěvník Strocek Odesláno 15. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 15. listopadu 2024 Pánové nekupoval někdo teď nový Renče? U starých nešlo prohodit na hlavním displeji den s měsícem a dycky si měl první měsíc a vedle den, což je napiču, ale zvykneš si. Je to u nových stejně nebo to jde měnit.
Návštěvník Strocek Odesláno 16. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 16. listopadu 2024 Jenom upřesním mám na mysli starej model Casio Rangeman GW-9400-1ER, ale jestli je nekupoval někdo nedávno, protože je možný, že tam může být novej modul. Třeba nový 5610 maj novej modul (3495) a tam jde přehazovat pořadí dnů a měsíců u datumu.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se