Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkný progress :-)

 

K hodinkám se zatím nikdo moc nevyjádřil, tak já začnu: ten krokouš na Orlíkách v barvě indexů hodinek je zatím nejodvážnější kombo, co jsem u Orlíků viděl, klobouček!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož žluté limitky od pana gé-šoka otestovány, pochváleny (holkám se líbí, manželka říká že jsem magor). Pár fotek jsem hodil zde. Až se s nimi přestanu stydět chodit mezi lidi, tak je zkusím nafotit v plenéru  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..............Až se s nimi přestanu stydět chodit mezi lidi, tak je zkusím nafotit v plenéru  :lol2:.......

Toto poznám. V lete som na oranžové Monstery nahodil  oranžový remienok a tiež som chvíľu váhal. Nakoniec som to dal.

Ale tá oranžová je oproti tej tvojej žltej len slabý odvar.

Mimochodom gratulujem k parádnym hodinkám. Brutálne. :nuke:

Upraveno uživatelem bladerunner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné je to pěkné...ale malé. Kurnik šopa pitomé tři milimetry a jsem spokojený. Pro nás, co si furt něco kompenzujeme je velikost rozhodující. Obzvláště proti tuňákům vypadají pepsiny nějak nedomrle. Dám jim ještě šanci pár dní a pokud se nezačnou lépe chovat (čti pokud si na ně nezvyknu), tak holt budou muset jít do světa. Někdo to tu psal už přede mnou - na vině jsou krátké nožičky (vypadají jako vyžraný jezevčík od bývalé sousedky, který tahal bachor po zemi), trošku mi ten hrnkózní stav připomíná MM300. Jo akorát ten jubilee je legrační, ten mne baví. Jinak za ty prachy - skvělé hodinky, luneta zábavná (dokonce i lícuje), cifr má hezký odstín, lumi na Seiko OK, jinde by to byl těžký nadprůměr. Super hodinky k jeansům (a)nebo na dojebání v hospodě.  

post-35497-0-46805600-1417509616_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Přiznám se dobrovolně, že ten jubilee tah mě k nim svádí také. Navíc za ty prachy. Tak nějak postupně se mi začínají líbit víc a víc. Tuším, že nebude trvat dlouho a podlehnu též. :)

 

Pro zajímavost, jaký máš obvod zápěstí, že ti přijdou malé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Jo, tak to já mám do Bibenda kurevsky daleko. :D Něco mi navíc říká, že se zápěstím o obvodu cca 18,5 cm mi oproti tobě tyhle hodinky rozhodně nebudou připadat malé... ať už si budu chtít něco kompenzovat či nikoliv. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...