Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Teda to je sakra povedený model ..Ach jo.....a to jsem si myslel, že už žádný hodinky nepotřebuji :wallbash:.  Titan se opravdu docela lehce poškrábe, ale zase ty hodinky nejsou na ruce ani cítit ..Každý se musí rozhodnout , co je pro něj zásadnější :whistling:..No do Vánoc daleko, tak snad seženu další střelivo a pořídím si je taky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem objednal a budu cekat, uz vim, ze to bude dlouhe:).

 

Edit: TI 500.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tano, na kdy to vypadá? Taky po nich pokukuju už docela dlouho.

Jo chlape, to nevim. Objednal jsem je 14.10 a kluci z Chronoshopu mi rekli cekat a cekat. Tak dle rozkazu :) cekam, uz se tesim. Snad do vanoc dorazi. Tesim se, je to kombinace co mne hodne laka. Mam rad divny hodinky:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takový trhák nebo to hodili do světa a teprve pak začali přemýšlet, jak to vlastně budou vyrábět? Z toho bych se vždycky pos.al :death:

Asi jo:), ted se fakt smeju, snad ne proboha:).

Edit: hele nosit je co, tak pockam. Byt to ale me 1 hodinky, tak si to snad hodim.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle Kubsonových stránek teď asi přes den valí GMTčka a titan jede jen na noční směně.

Sakra jak já už se těším na pořádné živé fotky a nějaké dojmy.

Jsme dva, budu se snazit realne informovat, fotit moc neumim, ale dohanim to kvantitou:).

Ty do nich pujdes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládané naskladnění u Gintra je půlka listopadu, takže počítej začátek prosince...

Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ja uz cekam na ocean 500 pet tydnu. S tou cekaci dobou jsem byl tak nejak smirenej. Ale spis zacinam premyslet, jestli ty hodinky jeste chci:-(takova hodinkova deprese. Premyslim, zrusit objednavku nechat si vratit penize a pak...mozna objednat neco jinyho, treba i levnejsiho. Ale ocean2 black uz nejsou v nabidce. Pak mne udivuje, ze na youtube uz lidi ocean500 recenzujou, kde je sakra vzaly?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...