Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

V te bile je to lepsi, ale stejne jsem fakt myslel, ze vymyslej neco jinyho.

Moje slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry pánové teda, já si teď přesně nevybavim jak vypadá regulátor vod Sinnu, ale co je špatně na klasickým Regulátoru? Mě se všeobecně líbí a na výběr moc není, takže proč ne... A tendle vypadá vcelku hezky. Nevím teda ještě průměr a nějaký jiný údaje.

No a docela mě baví jak ste všichni zklamaný jako kdyby Steinhart vymejšlel každoročně suprtrupr origo hodinky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už bych jim něco vyčítal, tak subcifry který zasahujou do minutový stupnice... To je u regulátoru popření sama sebe...

A ta minutovka má bejt zdaleka nejvýraznější a to není... Se Helmut pustil do něčeho čemu nerozumí evidentně... Jo to není jako kopírovat Rolex...

Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem taky něco uhádl :)

 

Kunci, já si naopak myslím, že tady invence je a popsal ji už Kristian - prolnutí subcifrů s minutovým cifrem :) což nevím, jestli je špatně, ale rozhodně se to moc (jestli vůbec) u regulátoru nevidí.

 

Můj subjektivní názor - černá verze jako oblekovky gut, bílá, pokud bude mít modřenou alespoň minutovou ruku taky. A jestli bude mít porculánovej cifr (nebo smaltovanej), tak odběratelů myslím najde hafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no...máš pravdu, na to není co řici :cheers:

To ne no :-). Ja si prave vysnil, ze to tentokrat bude pecka a jsem proste zklamanej.

Jinak mas naprostou pravdu.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...