Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Měl jste někdo možnost tyhle nový Tritony omrknout v Chronoshopu naživo? Nesedí mi tam titan a kůže..protočil jsem Tritony jak magor už 4x 1 a 2 generaci 30ATM v oceli a to se mi na nich líbilo...že jsou cejtit na ruce..ta váha,robustnost.Má tohle vůbec pocitově na ruce nějakej gram? Já jet do Chronoshopu ted nemůžu...musel bych tam vzít ty Aquariusy v doprodeji :-D ouuu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Co je spatneho na velikosti 500?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

42 mm je velikost uplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nema cenu. Proste pochop, ze nekomu 42 neprijde hodne... a nevazi 50 kg i s posteli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna u Šteinů je to spíš o tvaru nožek, než o velikosti. Prostě se nosí trošku větší, alespoň dle mé zkušenosti.

 

40 to asi bohužel nebude je potřeba nechat zaplatit titanové pouzdro, takže to fakt vidím na ty 500 s průměrem 42.Každopádně jsem moc zvědavý, jak se s tímto tématem poperou, jestli to budou kopírky BLNR nebo něco kreativnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me to bude obdoba Davosa BLNR s malinko lidovejsi cenou.

Jen nechapu, proc z toho delaji takove raso+maso, jak kdyz ma vyjet nova skodovka. Hlavne at si ten jouda poreguluje trochu strojky, jinak neni ani k smichu :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to budou nejspíš definitivně titanovky 500 GMT, pravděpodobně v limitce..na gnomonu je uveřejněná jiná fotka a při stažení se obrázek jmenuje SteinhartTitanium500GMTSPGW.jpg :)

post-35552-0-86605200-1498319243_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jenkiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o1ti500gmt_10.1498472731.jpg

 

Tak novinka sa uz da aj kupit za cenu 660. A na FB si ma naslo aj video, na tejto fanpage "Steinhart Watches French Fanpage". Tento model je po dlhej dobe nieco, co sa mi od nich paci.

 

https://www.steinhartwatches.de/en/diver-watch/ocean-titanium-500-gmt-premium.html

Upraveno uživatelem TheBP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě palec hore. Když člověk odmyslí tu barevnou inspiraci lunety (no flame prosím, osobně s tím nemám nejmenší problém) tak jsou to krásné svébytné GMTčka v titanu, WR 500 metrů, .... atd. atd za sympatickou cenu. Jsem rád, že to nepřestřelili.

Jediné co bych osobně změnil je ten průhled dýnkem, který u potápek těchto vlastností už dle mého názoru nemá co dělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes titanový pětistovky objednal a už se na ně těším. GMT, i když je to zajímavá komplikace, nevyužiji.  Je to jediný model od Steinhartu, který mě vysloveně uhranul. Za oběť mu padly želvy Blue Lagoon.

 

Takže ses pro ně skutečně rozhodl? To je super. Budeš určitě spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...