Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Mi se to libi, protoze se mi libi originaly

Jak to tak vypada, tak to bude klasicky Steinhart. Tzn hlavni poznavaci znaky jako u Rolexu, aby to pritahlo zakazniky, ale v detailu uplne jine. Kdyz clovek vidi to pouzdro, tvar, velikost, tak to budou v realu uplne jine hodinky. Stejne jako kdyz vezmete do ruky ocean one a suby. Na fotkach si jsou podobne, ale pocit v realu je z kazdych uplne jiny.

Tyhle chrona bych ale klidne ponosil. Jen mam strach, ze pro me budou velke.

Teď se přesně vystihlo to, o co jsem se tu snažil. Akorát se ti to povedlo o dost elegantnějším způsobem. Takže díky, že to konečně někdo řekl. Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi, to větší než malé množství inspirace mi vůbec nevadí...ale ta jejich váha (218 g)...jsou ještě o 28 g těžší (bez tahu) než Ocean GMT 1, které jsem měl. A pustil je právě kvůli váze. S tahem budou mít skoro půl kila

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se přesně vystihlo to, o co jsem se tu snažil. Akorát se ti to povedlo o dost elegantnějším způsobem. Takže díky, že to konečně někdo řekl.

Mne bylo jasne kam jsi smeroval a souhlasim, proto jsem moc nechapal vsechny ty reakce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsme na tom stejně, ale je pravda, že ještě víc mě berou Vintage Red a ty ji mají, ale po nákupu keramickejch GMTéček vůbec nevim co dál. Splňujou všechno co chci, design, technika, materiály, zpracování, přesnost i cena. Dřív jsem viděl nějaký Orisky nebo základní béčka s Etou, teď ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A me tam nesedi ta hodinova rucicka + absence datumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vintage red měl a něco mi tam neštymovalo. Asi ta červená :-). Mam ovm maxi a tohle mám taky objednáno. Tenhle styl mi teď celkem sedí. Plus ovm co mám dělá +1s denně, což je nejpřesnější, co jsem zatim měl a dost si to cením. Uvidíme, co nový kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...