Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

To je dobrý, musej to mít jako náhradní díl, ale asi jen na záruku momentálně. Já se asi pepsi keramiky nebo safiru u 42 nedočkám, 44 se mi nelíběj i když velikost je ok, ten cifr ze 42 mi tam nepasuje.

Za sebe musim rict, ze mi ten safir az tolik nevadi ( mel jsem ho na svych steinech, tez 42, bez gmt ). Je pravda, ze nevim, jak budu mluvit za pul roku ( ale proto jsem si nakoupil par lunet do zasoby, kdyby nahodou :-)).

Nebo jim zkus napsat, zda o tom neuvazujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musim rict, ze mi ten safir az tolik nevadi ( mel jsem ho na svych steinech, tez 42, bez gmt ). Je pravda, ze nevim, jak budu mluvit za pul roku ( ale proto jsem si nakoupil par lunet do zasoby, kdyby nahodou :-)).

Nebo jim zkus napsat, zda o tom neuvazujou.

Zkusim, už jsem je kontaktoval s dotazy a vždy odpověděli. Tak uvidime. Bral bych safírovou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim, už jsem je kontaktoval s dotazy a vždy odpověděli. Tak uvidime. Bral bych safírovou :)

Jasny, ale jdi do nich, ja se po kusech z bazaru ( v super stavu, to ano, ale proste nekoupene mnou ), rozhodl pro nevej kousek a nelituju.

Pro me super hodinky. A o tech 39 uvazuju stale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jasny, ale ..

Já beru v tyhle cenovce jedině nový, jak Seika tak Štajny. Ale ještě nejsem úplně rozhodlej. Želvy chránící oceány s vlnkama, pro ty hraje day date a proti nim ta kvalita zpracování, taky 4R36 jsem měl už asi pětkrát a není to nejstabilnejší strojek, nebo pepsiny. Tam vidím ten rozdíl proti Seiku. Ale chybí mi day date. To by krásně splňovaly Orisky Aquisy, ale 2200 éček...tolik se mi nelíběj. Mido Ocean Star s Powermatic 80 je dobrá volba, ale značka mě vůbec neoslovuje a za cca tisícovku chci keramickou lunetu což nemaj. Na svoje vysněný už čekám sedum let a marně. Teď jsou favoritem ty štajni, hodně muziky za normální peníz.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nějaký info k pepsi vložkám z keramiky nebo safíru na 42 i 39 bych vydejchal :) ?

 

bližší info nemám, ale řekl bych, že u 42 se safírové lunety nedočkáme nikdy, protože ta se dělá jen "rovná" a dává se na 44ky.  U keramiky je zase problémem ten přechod mezi červenou a modrou...i Rolex s tím měl plné ruce práce, takže bych to moc dobře neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. No černo-modrou na titanky zmákli, ale taky s tim moc nepočítám.

Tak holt bud pockas, nebo vybirej dal :-). To je stejne na tom ta nejvetsi zabava, ten finalni kup je jen tresnicka :-).

Preju hodne zdaru a pak se pochlub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Jak pro koho.. Ja mam chrona 44mm a na moji ruku cca 17,5 je to uplne maximum, spis bych snesl i mensi

Jednoduše tohle nebudou kusy pro Tebe. A hele, asi ani pro mně. Nelíběj se mi, to je jedna věc, druhá je věcí mojí národnosti. Jakým způsobem zdůvodnili zrovna 44 kusů v limitce. Číslovka psaná digitálně možná víc napoví a jestli je to tak, tak je to silný kafe.

A ještě modelová řada. Kdepak zlatý napodobování nudnejch Rolád.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...