Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Gratuluji a budu rád za nějaké osobní zkušenosti a postřehy. Občas na ně koukám a odrazuje mne jen ta WR50 (ale chápu že pro chrona je to OK).

Ne, to ok není. Já od chrona chci též minimálně wr 100m, ale tyhle se mi moc libej. Ruce jsem si s nima už umyl, už se s nima i nechtěně vysprchoval. Ten nato je též dobrej (jako odpůrce nato hadru se až divím, že tohle píšu). Kdybys chtěl vědět něco víc, klidně mi napiš, jen o fotky mi nepiš :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to ok není. Já od chrona chci též minimálně wr 100m, ale tyhle se mi moc libej. Ruce jsem si s nima už umyl, už se s nima i nechtěně vysprchoval. Ten nato je též dobrej (jako odpůrce nato hadru se až divím, že tohle píšu). Kdybys chtěl vědět něco víc, klidně mi napiš, jen o fotky mi nepiš :-).

 

 

Taky mám problém se občas s WR50 sprchovat, ale tak teoreticky přece WR50 je na rekreační plavání ne? Když beru samozřejmě v potaz jen nové hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám problém se občas s WR50 sprchovat, ale tak teoreticky přece WR50 je na rekreační plavání ne? Když beru samozřejmě v potaz jen nové hodinky. 

Ne není, 50m je v drtivé většině na umytí rukou, jarní deštník a možná umytí auta. Urco ne plavání, i když to pár kusů snese.

Někde je tu na to vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne není, 50m je v drtivé většině na umytí rukou, jarní deštník a možná umytí auta. Urco ne plavání, i když to pár kusů snese.

Někde je tu na to vlákno.

Ale ale. 50M je plavání, sprcha, koupání. To co píšeš ty, je WR nebo WR30.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale. 50M je plavání, sprcha, koupání. To co píšeš ty, je WR nebo WR30.

Mám to soupnuty, fakt se to tu někde resilo-100m plavání, 200m potápění bez přístroje, 300m a víc s přístrojem. 50m sprcha, 30m déšť.

Mám to takhle fixnuty, pletu se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to soupnuty, fakt se to tu někde resilo-100m plavání, 200m potápění bez přístroje, 300m a víc s přístrojem. 50m sprcha, 30m déšť.

Mám to takhle fixnuty, pletu se?

Trochu ano, hlavne v těch spodních hodnotách. A 200M už lze s přístrojem, se 100M se lze potápět do cca 8-10 mtr bez přístroje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totéž lze bez problémů i u Casia, např.

Casia do toho nepočítám, tam věřím co je napsaný.

U ostatních značek jsem si to soupl a asi tomu i začal sám věřit a vydávat to za pravdu.

Omlouvám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Takže digiquartzy sem můžou ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Asi takhle: Jako quartzové hodinky se označují VŠECHNY hodinky, jejichž strojek je řízen kmitajícím křemenným krystalem. Jsou "na baterku". Jestli jsou digitální (číslicové) nebo analogové (ručičkové) nehraje roli.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...