Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

Návštěvník Quido
Zdravím příznivce quartzu, jsem jeden z nich. O hodinky jsem se začal zajímat před asi půl rokem. Je to už mnoho let velký koníček mého táty a já se do toho "zažral" taky. Dlouho jsem si pročítal jeho sbírku časopisů Watch, kde jsem hledal co který výraz v hodinářském spektru znamená a pomalu se začal rozhodovat, který kousek si pořídím. Měl jsem k dispozici brutální zásobu prospektů a katalogů od Primek až po Rolexy. Moc mě zaujaly potápěčské hodinky od Orientu, dále jsem našel krásné Tissoty, ale asi po čtyřech měsících se rozhodl pro značku CERTINA a typ DS ACTION. Jelikož mám neustále po ruce telefon a chtěl jsem hodinky vyloženě přehledné, tak jsem volil typ bez chronografu. Mám je asi deset dní a jsem spokojenej, za tu dobu se spozdily asi o vteřinu a půl, což není tak hrozný.

P.S. přikládám foto

P.S.S. budu rád, když přidáte komentář

 

 

Moje krevní skupina!

:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Quido
Ačkoliv nejsem zrovna příznivce mužských chlupatých rukou, tak na požádání budiž...

IMG_0492-05k1.jpg

Zjistil jsem, že focení hodinek není vůbec jednoduché.

Asi při desátém snímku si manželka začla významně poklepávat na čelo :bangin:

 

Holky tomu nerozumí... :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikonoční nadílka klasicky se tvářícícich Orient CSZ2R001W pro manželku. Malá kompenzace stavu položek: jeho a její. Počtem quartzu vede.

 

Hodinky na ruce působí velmi příjemným dojmem. Plný tah, šroubovací korunka, decentní look. Myslím, že je uvítá. :)

 

post-1394-1204821557.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava
Ať se na mne nikdo nezlobí - hodinky s názvem POLICE bych si na ruku nedal, kdyby byly sebeúžasnější.... :tired:

 

ty mas neco proti g.m.t.sumnerovi!?

p.s.:

a vsimnete si tam toho gmt to je aspon jmeno ti rodice jiste vedeli co delaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava
Necituj prosím s fotkama, kord když to je 4 megový hovado.

 

tak nejen ze holky nerozumi hodinkam ale ani kluci netu.

dle tebe se1x do pc nactena fotka znovu pokazde nacita!?

no tak snad hodinkam rozumis vic...

to4mb hovado se mi ukazuje jako1/10mimochodem nevim cim ty to meris.

coz takhle nekomandovat novacky a radej zaridit aby se vlastnosti citace stalo ze se obrazek(nevim proc by ale)automaticky vynecha!?

nebo proc nedavat obrazky jen takhle!?

http://www.superchrono.com/images/medium/R...k_R-009_MED.jpg

p.s.:

s tim kordem opatrne at si neublizis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava
Á, noční fanatického příznivce quartzu a těžkého prudiče, běž raději spát a neotravuj :bangin: .

 

nocni!?

co to je!?

nechtel jsi nahodou rict ze se ti chce na nocnik!?

rekni si mamince chlapecku.

nebo nam tu rekni neco o hodinkach.

proti fanatickym priznivcum mechanik musi cas od casu prijit fanaticky priznivec quarzt a digi...

mam pro tebe dobre minenou radu:

neposilej me spat nebo te tez nekam poslu a obavam se ze by se ti to misto moc nelibilo.

jestli te to co pisu otravuje tak tu mam dalsi radu:

NECTI TO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
nocni!?

co to je!?

nechtel jsi nahodou rict ze se ti chce na nocnik!?

rekni si mamince chlapecku.

nebo nam tu rekni neco o hodinkach.

proti fanatickym priznivcum mechanik musi cas od casu prijit fanaticky priznivec quarzt a digi...

mam pro tebe dobre minenou radu:

neposilej me spat nebo te tez nekam poslu a obavam se ze by se ti to misto moc nelibilo.

jestli te to co pisu otravuje tak tu mam dalsi radu:

NECTI TO

 

Noční znamená noční směna, kapišto chlapečku ?

Bavit se o hodinkách je s individui Tvého typu zhola zbytečné, ale je velice zábavné se s nimi dohadovat a pak si přečíst jejich následné reakce .

 

Čus .

 

photo-1045580.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Velikonoční nadílka klasicky se tvářícícich Orient CSZ2R001W pro manželku. Malá kompenzace stavu položek: jeho a její. Počtem quartzu vede.

 

Hodinky na ruce působí velmi příjemným dojmem. Plný tah, šroubovací korunka, decentní look. Myslím, že je uvítá. :)

 

Jak jsi dopadnul u manželky? Jsou pěkný a rád bych koupil podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava
Noční znamená noční směna, kapišto chlapečku ?

Bavit se o hodinkách je s individui Tvého typu zhola zbytečné, ale je velice zábavné se s nimi dohadovat a pak si přečíst jejich následné reakce .

 

Čus .

 

photo-1045580.jpg

 

takze si to rozeberem:

zaprve jsi prave napsal ze tim priznavas ze ty jsi ten kdo se dohaduje a ja na to jen reaguji.

zadruhe o hodinkach se nebavis ty ale misto toho resis me.

ja aspon davam radu jak vkladat obrazky kdyz nekterym vadi ta udajna velikost a jak vylepsit forum a jak se slusne chovat.

co delas ty!?

ukazal jsi ze umis vlozit obrazek ktery narozdil od toho meho odkazu neni o hodinkach ale o tvem iq.

mozna na sebe takhle posunkujete doma ale me z toho vynechavej.

ty kravy jsi na3smeny pasl s nekym jinym a ne se mnou ja totiz na vice smen nedelam u nas v oboru se to nenosi.

jestli jsi tady byl v noci a cihal na neci psani aby jsi se mel s kym hadat tvuj problem.

ale nevim co tady tedy resis nekoho jineho ze je tu tez(jakoze)v noci a jeste to resis misto hodinek a jeste navic resis ze jiny snad ty hodinky neresi.

mimochodem mi rekni kde jsi prisel k tomu ze kdyz ty mas noc mam ji i ja!?

nepocitat na hodinkovem foru s casovymi pasmy!?

hmm..

kolik jsi mel prozajimavost promile v krvi kdyz jsi to psal!?

psat na fora po navratu z hospody neni to prave ted jsi za blazna holcicko.

zadam moderatory aby tvuj obrazek byl smazan.

zaprve nema nic spolecneho s hodinkama a nekterych clenu dbajicich o mistni cistotu by se mohl dotknout.

zadruhe to asi v posunkove reci hluchonemych neznamena nic hezkeho.

zatreti jsi polonaha a mohl by to videt i nekdo pod18natoz pod15roku.

zactvrte stejne budes brzy vypadat takhle:

http://people.zoy.org/~sam/fuckoff.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Čekal jsem na ně měsíc, ale stálo to za to!!!

Mám je na motorku:) Velké se mi pod kombinézu nevejdou. Trochu mi vadí zbytečně dlouhý pásek. Přijde mi pro 26cm ruku:(

Foto není nic moc, ale nebylo čím to fotit.

post-2606-1210542911.jpg

Upraveno uživatelem Dlabka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Od včerejška nové Trasery Professional Black Storm Pro s gumovým páskem, píšu o nich ve švýcarských hodinkách. Drsné quartz švýcary do drsných podmínek, na estetiku se nehledí a snad proto se mi líbí. Mám je jen na motorku, na které trávím většinou v terénu a divočině, vetšinou daleko víkendy a dovolené. Vibrace a nárazy, déšť, spaní pod širákem, sekání dříví... Nic lepšího jsem nenašel..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...