Jump to content

Recommended Posts

Posted

jenom dotazek mimo, nevadi ze chybi na dynku ten "hologram - rytina"? Nebo to se delalo az na novejsi kousky?

Posted
jenom dotazek mimo, nevadi ze chybi na dynku ten "hologram - rytina"? Nebo to se delalo az na novejsi kousky?

 

To je v pořadku. Ten znak tam v roce 1999 ještě nebyl.

Posted

Tak do tohohle bych nesel.. treba se to nekomu vyplati, ale ja mam radsi jistotu, za kterou si klidne priplatim.. ale treba to je ferova nabidka, ktera je rozhodne zajimava.. ;)

Posted
Tak jste všichni prdlajs střelci..........taky bych do toho nešel.

to neni vo střelcích, stejně by 80% vás nepoznalo kvalitní padělek (navíc investovat energii to těchto "vobič." hodinek???..dva dotazy a máte jistotu ) těch orig. dílů je možný koupit mraky a poskládat..včetně jakéhosi "back certificate"??? .Ebay je jen špička ledovce. Je to vo tom, že pro některé lidi je lepší využít tu neznalost onoho stáda blbů před rozvojem jejich vlastního talentu (neřeším nějaký Omega). Je to cesta bohužel daleko lehčí, no a že to občas balancuje za hranicí zákona (o morálce už ani radši nemluvím) to je asi v tuto chvíli jedno. Nebejt bejka a čevenýho hadru, tak nebude korida, matador, toreador a další přisluhovači, včetně speciálních farem na chov těch bejků. Chcete ikony ze sousedství...staňte se tedy tímto bejkem :thumbsup_anim:

Posted (edited)

Znam jednu krasnou historku sveho znameho z jeho cest do Hong Kongu v 70.letech, slyste:

Jsa onen kamarad skudlil velkeho formatu a zaroven obchodnik se spendliky i lokomotivami, nadchl se pro veleskvelou koupi Rolexek za prijemnych cca 6.000 DEM (marek). Vzdyt doma by jej urcite prisly na nekrestanskych 10.000 DEM.

 

Onen skvely HK obchodnik mu predlozil vsechny dokumenty, certifikaty a potvrzeni i baleni, ktere se tehdy k Rolexum davaly. Nevahal tedy ani minutu a v solidne vypadajicim kramku zakoupil sve vysnene rolexy za milou asijskou sumicku.

 

Pysne je umistil na sve zapesti a odletel zpet do tehdy zapadleho Nemecka:-)

 

Asi za mesic se jeho Rolexy necekane zastavily a on - vedom si mezinarodni zaruky slovutne firmy, nevahal vejit do autorizovaneho servisu, kde se dozadoval opravy nekvalitni svycarske prace.

 

Inu dozadovat se mohl, lec hodinar vzal "onu vec" do ruky, prozkoumal, dynko odklopil... a hle - zjevil se cinsky padelek....

 

O mesic pozdeji onen znamy opet nasedl do letadla smer Honk Kong za svou kazdodenni praci, s cilem ucinit taktez zadosti svemu pravu zakaznika primo v hodinarskem obchode.

 

Prisel, pozdravil prodavace a vysvetlil mu , ze vznikl zrejme "maly problem" s jeho rolexy za jedinecnych 6.000 DEM s jiste pravym certifikatem pravosti.

 

Prodavac pokyval, prevzal veskere materialy i predmet dolicny a zmizel kdesi v utrobach sveho obchudku.

 

Kdyz se onen prodavac opet objevil, memu nervoznimu znamemu tvari v tvar, podival se na nej nechapave, slusne pozdravil, jako by se videli poprve, roztahl svuj krasny asijsky usmev a jemne rekl:

 

"pan si preje....?

 

Onen znamy si od te doby kupuje z vdecnosti asijske vyrobky velmi casto, pokazde se vsak dozaduje potvrzeni, ze se jedna o pravy padelek:-)

 

Obvykla suma za jeho hodinky dodnes nepresahuje 50-100$ a s potesenim konstatuje, ze kvalita se rok od roku neumerne zveda v neprospech jeho puvodnich "originalu". Nektere z nich tikaji na tomto svete i 10 let a zkuseny hodinar je dokaze opravit behem chvilky

Edited by frista
Posted
Znam jednu krasnou historku sveho znameho z jeho cest do Hong Kongu v 70.letech, slyste:

Jsa onen kamarad skudlil velkeho formatu a zaroven obchodnik se spendliky i lokomotivami, nadchl se pro veleskvelou koupi Rolexek za prijemnych cca 6.000 DEM (marek). Vzdyt doma by jej urcite prisly na nekrestanskych 10.000 DEM.

 

Onen skvely HK obchodnik mu predlozil vsechny dokumenty, certifikaty a potvrzeni i baleni, ktere se tehdy k Rolexum davaly. Nevahal tedy ani minutu a v solidne vypadajicim kramku zakoupil sve vysnene rolexy za milou asijskou sumicku.

 

Pysne je umistil na sve zapesti a odletel zpet do tehdy zapadleho Nemecka:-)

 

Asi za mesic se jeho Rolexy necekane zastavily a on - vedom si mezinarodni zaruky slovutne firmy, nevahal vejit do autorizovaneho servisu, kde se dozadoval opravy nekvalitni svycarske prace.

 

Inu dozadovat se mohl, lec hodinar vzal "onu vec" do ruky, prozkoumal, dynko odklopil... a hle - zjevil se cinsky padelek....

 

O mesic pozdeji onen znamy opet nasedl do letadla smer Honk Kong za svou kazdodenni praci, s cilem ucinit taktez zadosti svemu pravu zakaznika primo v hodinarskem obchode.

 

Prisel, pozdravil prodavace a vysvetlil mu , ze vznikl zrejme "maly problem" s jeho rolexy za jedinecnych 6.000 DEM s jiste pravym certifikatem pravosti.

 

Prodavac pokyval, prevzal veskere materialy i predmet dolicny a zmizel kdesi v utrobach sveho obchudku.

 

Kdyz se onen prodavac opet objevil, memu nervoznimu znamemu tvari v tvar, podival se na nej nechapave, slusne pozdravil, jako by se videli poprve, roztahl svuj krasny asijsky usmev a jemne rekl:

 

"pan si preje....?

 

Onen znamy si od te doby kupuje z vdecnosti asijske vyrobky velmi casto, pokazde se vsak dozaduje potvrzeni, ze se jedna o pravy padelek:-)

 

Obvykla suma za jeho hodinky dodnes nepresahuje 50-100$ a s potesenim konstatuje, ze kvalita se rok od roku neumerne zveda v neprospech jeho puvodnich "originalu". Nektere z nich tikaji na tomto svete i 10 let a zkuseny hodinar je dokaze opravit behem chvilky

 

Pěknej příběh až se tomu věřit nechce. Asie je jinej svět a co tady vypadá jako neřešitelný problém tam je vyřešeno během malé chvíle :smile_anim:

Posted
to neni vo střelcích, stejně by 80% vás nepoznalo kvalitní padělek (navíc investovat energii to těchto "vobič." hodinek???..dva dotazy a máte jistotu ) těch orig. dílů je možný koupit mraky a poskládat..včetně jakéhosi "back certificate"??? .Ebay je jen špička ledovce. Je to vo tom, že pro některé lidi je lepší využít tu neznalost onoho stáda blbů před rozvojem jejich vlastního talentu (neřeším nějaký Omega). Je to cesta bohužel daleko lehčí, no a že to občas balancuje za hranicí zákona (o morálce už ani radši nemluvím) to je asi v tuto chvíli jedno. Nebejt bejka a čevenýho hadru, tak nebude korida, matador, toreador a další přisluhovači, včetně speciálních farem na chov těch bejků. Chcete ikony ze sousedství...staňte se tedy tímto bejkem :thumbsup_anim:

 

Mňa by iba zaujímalo kam chodíš na tie prirovnania, paralely, metafory, ... :thumbsup_anim:

Posted
Znam jednu krasnou historku sveho znameho z jeho cest do Hong Kongu v 70.letech, slyste:

Jsa onen kamarad skudlil velkeho formatu a zaroven obchodnik se spendliky i lokomotivami, nadchl se pro veleskvelou koupi Rolexek za prijemnych cca 6.000 DEM (marek). Vzdyt doma by jej urcite prisly na nekrestanskych 10.000 DEM.

 

Onen skvely HK obchodnik mu predlozil vsechny dokumenty, certifikaty a potvrzeni i baleni, ktere se tehdy k Rolexum davaly. Nevahal tedy ani minutu a v solidne vypadajicim kramku zakoupil sve vysnene rolexy za milou asijskou sumicku.

 

Pysne je umistil na sve zapesti a odletel zpet do tehdy zapadleho Nemecka:-)

 

Asi za mesic se jeho Rolexy necekane zastavily a on - vedom si mezinarodni zaruky slovutne firmy, nevahal vejit do autorizovaneho servisu, kde se dozadoval opravy nekvalitni svycarske prace.

 

Inu dozadovat se mohl, lec hodinar vzal "onu vec" do ruky, prozkoumal, dynko odklopil... a hle - zjevil se cinsky padelek....

 

O mesic pozdeji onen znamy opet nasedl do letadla smer Honk Kong za svou kazdodenni praci, s cilem ucinit taktez zadosti svemu pravu zakaznika primo v hodinarskem obchode.

 

Prisel, pozdravil prodavace a vysvetlil mu , ze vznikl zrejme "maly problem" s jeho rolexy za jedinecnych 6.000 DEM s jiste pravym certifikatem pravosti.

 

Prodavac pokyval, prevzal veskere materialy i predmet dolicny a zmizel kdesi v utrobach sveho obchudku.

 

Kdyz se onen prodavac opet objevil, memu nervoznimu znamemu tvari v tvar, podival se na nej nechapave, slusne pozdravil, jako by se videli poprve, roztahl svuj krasny asijsky usmev a jemne rekl:

 

"pan si preje....?

 

Onen znamy si od te doby kupuje z vdecnosti asijske vyrobky velmi casto, pokazde se vsak dozaduje potvrzeni, ze se jedna o pravy padelek:-)

 

Obvykla suma za jeho hodinky dodnes nepresahuje 50-100$ a s potesenim konstatuje, ze kvalita se rok od roku neumerne zveda v neprospech jeho puvodnich "originalu". Nektere z nich tikaji na tomto svete i 10 let a zkuseny hodinar je dokaze opravit behem chvilky

 

ROFLMAO :thumbsup_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...