Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Myslel jsem, ze tu uvidim nejake hodinky, ale chapu, ze jste asi vsechny nechali doma.

 

Mazzi uz s touhle slecnou laskoval minule, tak mu to asi pro jednou stacilo. Ale teda fotit nazraneho spiciho kamarada a jeste ho sem davat verejne je teda svinarna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale teda fotit nazraneho spiciho kamarada a jeste ho sem davat verejne je teda svinarna :D

Jojo, Guzmič jakožto řidič dvoj, resp. šestibobu by moh vyprávět :D

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98447-sraz-jeseníky/page-27

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi respekt, řídit budu moct až tak v úterý :-) radši jsem kontroloval kreditku, jestli jsem vůbec platil a byly to čtyři litry za víno a tři kila za půlnoční večeři, kterou jsem beztak doma vyhodil do hajzlu pod tlakem radosti ze všech těch levných hodinek, které jsem šlohnul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šípková Růženka má brajtle na ruce, snad jí je princ nevzal, když ji budil jak Vilibald v Arabele.

Mitak vinař roku a opět nezklamal. Doufám, že to bude bez ztrát, když jsem před půlnocí odcházel, už bylo docela veselo. 

Jinak super akce jako vždy. Díky a budu se těšit zase příště. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši to je hrozná slabota v tom Brně. Jeden se ožere, druhej přežere, třetí usne, čtvrtej všechno dohromady a postupně to odpadává a normální člověk v 6 ráno už nemá s kým chlastat. Ještě že ten long je pořádnej chlap a vydržel se mnou až do konce, kdy už nás vyhodili z toho posledního baru, který byl otevřenej...   :lol2:  :lol2:  :lol2:   A ta polívka v baru který neexistuje je po ránu fakt super, člověka to nakopne a může hned pokračovat...  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to mate za buzi drinky ? :)

 

To nevím my jsme pili Taliskera a když jsem vypili celou láhev a další už nebyl, tak jsme pili Laphroaiga toho když jsme dopili, tak jsme si dali Ardbega.  

 

 

Ne, jedu Touaregem, ale tam mi občas taky cukne převodovka... evidentně se jí moc nelíbí ten čip, který zvedl krouťák z 850 na 1050 Nm.  :lol2:

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...