Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Slíbil jsem, že se podělím o zkušenosti s obchodem http://www.dutyfreeislandshop.com/. Objednal jsem si Orient Bambino 2400ew a dnes přišli. Od objednání po vyzvednutí na poště uplynulo 12 dnů bez celního řízení, tomu jsem se zázrakem vyhnul, takže jsem zaplatil jen tolik kolik hodinky stáli. Dostanete číslo zásilky, takže pořád vidíte kde se hodinky nachází a u nás to doručuje Česká pošta. Tento obchod tedy vřele doporučuji a už jen přikládám fotku mých prvních automatických hodinek.  :smile_anim:  (čím víc se začítám do tohoto fóra tak je jasné, že nejsou poslední). Všem děkuji za rady a příspěvky.

 

post-38387-0-04057700-1426532691_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluju k prvním automatickým hodinkám a přeju ti, ať ti dělají minimálně takovou radost, jakou ti udělala rychle vyřízená a bezproblémová objednávka. 

 

P.S. Jen se, prosím tě, neboj používat na správných místech písmeno ypsilon.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by krémová krize? já bych nedělal kompromisy a na krém si počkal.

asi šly dobře na odbyt, je jich plný instagram.

a co mě nejvíc překvapilo, že si je pořídili i takoví kapři, kteří jinak mají v arzenálu i rolex a podobné kusy z vyšší ligy  :eek: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou skladem: http://www.longislandwatch.com/Orient_ER2400CN_Dress_Watch_p/er2400cn.htm

 

Nikdy jsem tu nic nenakupoval, ale ty stranky sleduju pravidelne a procital jsem pomerne dost uzivatelskych recenzi a jsou s tim obchodem spokojeni. Meli by posilat i do jinych zemi, ale jelikoz tam nemam ucet, tak nemuzu potvrdit na 100 % jestli i do CR. Pokud by s tim byl problem, tak to muzu nechat poslat na svoji adresu v US a dovezt ti je do CR. Jen ta dodaci doba by se prodlouzila v radu mesicu... A taky by hrozilo, ze bych si je nechal a podstrcil ti ty svoje :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta je ovšem parádní!

 

dík za odkaz, znám..tam je sice mají, ale do čr, resp. do eu, je to minimálně plus dalších 24babek - to už je moc.

na druhou stranu bílý cifr se aspoň trochu leskne, krémový je takový mdlý.. no nějak si to obhájit musím :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

 

Ten kremovy mi prijde lepsi na takove to "normalni" pokoukani za beznych podminek, ten bily musis ruzne natacet, aby se prave lesknul. Fakt ale je, ze paradni jsou oboje. Ja mam holt jen takovy syndrom, ze at koupim, co koupim, tak si po nejake dobe rikam, ze mozna ta druha varianta by byla lepsi :-) Ale jinak jsem s Bambinama fakt spokojenej. Da se s nima kouzlit viz prave ta fotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

FER2400DB ? stříbrné pouzdro, černý ciferník, stříbrné rafičky a indexy. Ještě existuje model FER2400AB, který dle obrázků vypadá stejně. Nenašel jsem tam mezi nimi žádný rozdíl. Možná někdo bude mít více informací.

attachicon.gifFER2400DB0-2.jpg

.

 

 

Netuším, jestli to už někdo zodpověděl, ale dnes jsem si na to náhodou vzpomněl, když jsem procházel Yeoamanův blog - AB má antracitovou barvu ciferníku, je to vidět tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude tim displejem pocitace, ale prijdou mi ty varianty uplne stejny. Spis mi prijde, ze tam bude jen rozdil v tom meshi oproti kuzi. Kazdopadne je mozne, ze to je cerna vs. antracit. Kazdopadne diky moc za post!

 

Jen se koukam o par postu vys a vidim, ze ta moje fotka Bambin je zase fuc! Jak je to mozne? Zmizela mi z attachmentu. Dela to jenom tato fotka z te serie, co jsem tam dal. Divne! A zrovna ta nejpovedenejsi... Ze by nejaka sabotaz...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim to sem vrazit znovu. Sorry, ze vam to porad nutim, ale fakt se mi ta fotka libi a netusim, proc ma zdrhaci tendence. Neni tu nejaky limit na pocet fotek? Protoze velikostne sem vkladam fotky male (co do objemu dat).

Jinak se tema Bambinama posledni dobou nemuzu nabazit. Nikdy bych nerekl, ze jsou to tak univerzalni hodinky, fakt se hodi ke vsemu. Jsem z nich cim dal tim vic nadseny...

 

post-5997-0-66178700-1426905193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Nazdar pánové,

Díky jednomu místnímu kolegovi se mi do rukou dostaly Bambina s krémovým ciferníkem. Využil jsem tedy příležitosti a jeho svolení a cvakl pár fotek na porovnání bílá vs. krémová Bambina.

 

Mrkněte tedy na pár obrázků:

post-5997-0-96999300-1429974257_thumb.jpg

 

post-5997-0-05805400-1429974268_thumb.jpg

 

post-5997-0-51263400-1429974278_thumb.jpg

 

post-5997-0-61558100-1429974289_thumb.jpg

 

post-5997-0-16252000-1429974306_thumb.jpg

 

post-5997-0-94861200-1429974317_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné srovnání. 

Mě se pořád o něco víc líbí ty s tím krémovým číselníkem, ale i ty s tím bílým vypadají výborně. 

Asi by to bylo těžké rozhodování. 

Jak u tebe dopadla přímá konfrontace naživo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...