Přejít na obsah

Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933


Doporučené příspěvky

Liqid: Přesně tys to byl! :cheers:  Docela by mě zajímalo jak působí ta zelená v reálu, byla by zajímavá srovnávačka vedle sebe. Někde jsem četl, že působí spíš do šeda

 

Nevím k čemu tu zelenou přirovnat, něco jako sepraný maskáče :D a hodně záleží na světle, při šeru přecházejí až do šediva, stejně jako řemen. Srovnávačku dát někde klidně můžem, ale do Prahy moc nejezdím.

 

Jinak moje dojmy z hodinek jsou dobré. Čitelnost perfetkní, pocit na ruce dobrý, lumi je teda slabota a nožky jsou zbytečně dlouhé. A ruční natahování se mi líbí, připomíná mi to časy s dětskýma Primka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lumi jsem byl hodně zklamaný na začátku, ale teď už to beru tak, že prostě tyhle hodinky na svícení nejsou a když chci lumi, nasadím Seika :) Úplně nejvíc mě asi vadí absence antireflexu... čitelnost je sice dobrá, ale občas musím hodinky přeci jen trochu natočit, abych líp odečetl čas no a tragedie je to teda při focení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trošku si v tomto vlákně zase přihřeju polívčičku :) Po delší době jsem teď provětral tyto Hamiltony (neměl jsem moc aktivity a všechny automaty se mi zastavily a bylo pro mě jednodušší zakroutit si párkrát korunkou). Jsou to sice úplně základní, minimalistický a z řady H zřejmě nejlevnější mechaniky, ale pokaždý, když je po delší době dám na ruku, mám z nich radost. Tyhle si prostě nechám a jednou až budu mít smrady, tak je syn dostane do školy :)

 

post-32970-0-61426400-1484648032_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já bund strapy nemám moc rád, nelíbí se mi to, takže nedokážu být v tomhle moc objektivní. Pokud na ně ale jsi, tak si myslím, že na těchto H bude vypadat dobře zvolenej bund strap v pohodě.

ja by som tam dal ten taky stary retro, ako sa nosili nasi dedovia na Primkach :) ked to maju byt hodinky z druhej vojny, tak nech je to oldschool ; )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

?... available worldwide from January 2018...?

 

post-32970-1511341850,04.jpg

 

Jestli bude vše zachováno jako u současného modelu, tzn. 38 mm pouzdro, 20 mm rozteč a ruční nátah, tak je asi chci za absenci data

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...