Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Tome, nejsou moje. Ale kdyby byl zájem můžu je nafotit detailně, ať tady o nich něco je, protože jsou tady asi určitě jediné. Podílel jsem se velmi výrazně na výběru/nákupu a mám malinko jiného favorita, ale chápu, že carbon není pro každého. Já mám 47 taky a sedí tedy opravdu parádně. Nicméně táhne mě to k tomuto modelu, viz foto níže. A vzhledem k tomu, že teď řeším problém se svými srdcovkami, tak až se dožeru a přestane mě bavit kolem toho šaškovat s AD, tak budou ty "carbony" a nazdar.  Za mě má ten carbotech neskutečný čaro.

 

 

 

DSCN4933.JPG

DSCN4940.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, nejsou moje. Ale kdyby byl zájem můžu je nafotit detailně, ať tady o nich něco je, protože jsou tady asi určitě jediné. Podílel jsem se velmi výrazně na výběru/nákupu a mám malinko jiného favorita, ale chápu, že carbon není pro každého. Já mám 47 taky a sedí tedy opravdu parádně. Nicméně táhne mě to k tomuto modelu, viz foto níže. A vzhledem k tomu, že teď řeším problém se svými srdcovkami, tak až se dožeru a přestane mě bavit kolem toho šaškovat s AD, tak budou ty "carbony" a nazdar.  Za mě má ten carbotech neskutečný čaro.
 
 
 
DSCN4933.JPG.e44328c1c056f16370a8e616514ae716.JPG
DSCN4940.JPG.a6d7e8b8492cf8f722fbbe4438836bbe.JPG

Nebuď tajemný a prozraď co to řešíš za srdcovky;-) Jinak carbon není úplně můj šálek kávy, ale zajímavé rozhodně jsou, o tom žádná;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k probíhajícímu vyjednávání a řešení s "matkou" ve Švýcarsku se nebudu veřejně rozepisovat o postupu, Tome.

A pokud jde o carbon, za mě super, naživo tenhle kousek velká pecka i díky podílu modré, ale samozřejmě - sto lidí, sto chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tikzot: Luky, nebudu v tuto chvíli nic pouštět, ani komentovat Tvůj post, kolem VC, myslím, že je to fér v době vyjednávání a jsem sám zvědav, jak to dopadne.

A k těm šestnáctšedesátjedničkám (dost krkolomný číslo) - pecka - jdi do toho. Ta modrá je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Sphinxx napsal:

@tikzot: Luky, nebudu v tuto chvíli nic pouštět, ani komentovat Tvůj post, kolem VC, myslím, že je to fér v době vyjednávání a jsem sám zvědav, jak to dopadne.

A k těm šestnáctšedesátjedničkám (dost krkolomný číslo) - pecka - jdi do toho. Ta modrá je super.

Respekt Dave, to je jasné a jsem zvědav a hlavně přeju, ať to pro Tebe dopadne dobře a jsi spoko;-)

Já jediný u těch 1661 právě řešim ty modré indexy, jestli se rychle neokoukají.. naživo sem je ještě neviděl, tak tím musím začít)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Letos chystám asi další akvizici, již mám pár dobrých tipů a nenechávají mě spát ani některé kousky od Panerai. Potřebuji další hodinky nepohody a určitě se nesmí bát vody. Jedny jsem zkoušel před lety při setkání s členem fóra a nebyl jsem si jistý tou ochrannou korunky, zdali by mě nedřela do ruky. Ale byli to tenkrát hovada, možná že i 47mm, už nepamatuji. Jaké máte zkušenosti vy, nevadí Vám? Možná spíš hrábnout po 42mm, když chci mít pohodlí pod rukavicemi, ale zase 45mm bych možná radši. Zatím jsem v počátcích výběru :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...