Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super modul s mizerným tělem. Tyhle nabarvené plasty vydrží prdlajs. Je škoda, že Casio, i za cenu vyšších nákladů, raději nezvolilo ocel, jako třeba u ABX-630... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tydle typy digitalek jsou prostě nejlepší. Žádné další funkce a dobře slouží. Tento post mě posunul trošku blíže tomu, že další digitálky které si zakoupim budou právě takové jednoduché. Asi Hamilton pulsar. Sice jsou dražší, ale na furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/15/2015 at 5:18 PM, Gepetto said:

Stačilo vložiť baterku a aj po viac ako dvadsiatich rokoch ukazujú staré otcove digitálky čas :)

post-36351-0-06887300-1439651828_thumb.jpg

Rád by som sa spýtal znalcov...

Ako na tomto type hodiniek, ktoré hrali iba jednu melódiu "Yellow Rose of Texas" a mali Dual Time, nastaviť, aby nezobrazovali defaultný 24-hodinový čas, ale 12-hodinový?
Modul bol buď GF-077 MSM5016 alebo K28, ak sa nemýlim.

Videl som minimálne 3 rôzne varianty displejov a všetky mali spoločné to, že naspodu pod číslicou 9 (slúžila ako deviata desatina v režime stopiek) mali symbol PM.
Usudzujem, že keď sa hodinky nastavili na 12-hodinový čas, práve táto 9-ka indikovala, že zobrazujú poobedný čas.

Nech som skúšal akékoľvek kombinácie tlačidiel, neprišiel som na prepnutie do 12-hodinového AM/PM času.

Viete s tým niekto poradiť? Vopred vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, MilanBAsk napsal:

Rád by som sa spýtal znalcov...

Ako na tomto type hodiniek, ktoré hrali iba jednu melódiu "Yellow Rose of Texas" a mali Dual Time, nastaviť, aby nezobrazovali defaultný 24-hodinový čas, ale 12-hodinový?
Modul bol buď GF-077 MSM5016 alebo K28, ak sa nemýlim.

Videl som minimálne 3 rôzne varianty displejov a všetky mali spoločné to, že naspodu pod číslicou 9 (slúžila ako deviata desatina v režime stopiek) mali symbol PM.
Usudzujem, že keď sa hodinky nastavili na 12-hodinový čas, práve táto 9-ka indikovala, že zobrazujú poobedný čas.

Nech som skúšal akékoľvek kombinácie tlačidiel, neprišiel som na prepnutie do 12-hodinového AM/PM času.

Viete s tým niekto poradiť? Vopred vďaka.

Skúšal si podržať pravé spodné tlačitko(budík) a stlačiť ľavé spodné. Mám podobný modul a takto mi to funguje. V jedných hodinkách mi to preplo keď som vybral a vložil batériu naspäť. Inak už neviem.

Upraveno uživatelem Lisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...