Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Division 2 beru hned jak vyjde, tak si tady můžeme dát echo a domluvit se (ps4)

 

Jinak tady někdo sháněl herní jednohubku (ne W3, F4, RDR, atd.), takže za sebe můžu doporučit nový Devil May Cry 5. Dohrál jsem to za víkend a bavil jsem se královsky! Ta hra bude dobrá ještě po dvou, třech dalších projetí, ale takhle na první dobrou, skvělý. A ještě z těch kratších, zato údernějšich kousků, tak doporučuji Hellblade Senua's sacrifice nebo třeba Heavy Rain.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten Hellblade je chvílema docela psycho. Myslím, že dokonce vývojáři navštěvovali pacienty, kteří trpěli depresemi či jinými poruchami a pak to zakomponovali do hry. Sám jsem tam měl chvíle, kdy na to mě bylo už fakt dost a musel jsem dát pauzu. Nicméně je to svižný, žádný RPG statistiky, pár hádanek, pár soubojů, ale hlavně příběh, příběh a příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem objednal

Jinak včera asi odešel do věcných lovišť dongle od sluchátek Sony Wirelees headset 2.0. Nemáte doma někdo přebytečný? Beru jakýkoliv s virtual 7.1 surroundem :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak funguje na PSku komunikace? Používáte nějakej headset? Zatím hraju všechno singl. Když jsem hrál naposledy na PC bylo to buď o teamspeaku nebo klávesnici :-)

Mě teď zdechl tenhle

https://www.jrc.cz/wireless-stereo-headset-2-0-white/p118491

 

Koupím novou verzi

https://www.jrc.cz/wireless-headset-gold-black/p170483

 

Nebo tohle, viděl jsem to teď někde v akci

https://www.jrc.cz/platinum-wireless-headset/p127706

 

Má to pro mě zásadní funkci MUTE, kterou když použiju, nikdo neslyší jak mi manželka říká, že su jak malý děcko a nebo že se mám ztišit, nikoho totiž evidentně nezajímá ?kam mrdnout kanystr s benálem? a taky je tam pohodlná úprava vyvážení mezi hlasitostí hry a chatu přímo na sluchátku. Mikrofon pro vlastní odposlech je taky fajn.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi pro dvě hry zakládat inzerát, tak to zkusím tady:

 

Nabízím na PS4:  Resident Evil 2 - koupil jsem zde od Hopy, dohrál oba dva scénáře za chlapa i ženskou  - 1000,-

                             Battlefield 1 (Revolution Edition) - střílečka z první světový, vybaleno, dohráno za dva dny a vráceno do krabičky - 450,-

 

Výměnu za něco jiného spíš ne, dostal jsem teď od mladý k svátku GTA V, tak jsem na nějakej čas zas herně saturovanej :)

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...