Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od Vánoc hraju RDR2 taky a je to přesně jak píšeš... hra je peckovní, jsem z ní nadšenej, ale jsem na nějakých 60% hry a to nekonečný ježdění na tý obrovský mapě mě už nebaví. To jsem si byl i chytit toho nejrychlejšího bílýho divokýho koně v horách, aby to odsejpalo a stejně je to ježdění už pruda. Nejvíc mě štve, že nejde používat "fast travel" kromě toho když jste v kempu. To by mělo jít normálně, aby to nebylo tak zdlouhavý. Je fakt ale, že si s tím prostředím neskutečně vyhráli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U rdr2 dohravam posledni kapitolu.Pro mne je to splneny sen,nevadi mi,ze to nema zbesile tempo,ktere se myslim ani k teto hre prilis nehodi.

 

V patek vychazi demo na resident evil 2 remake,tak to vyzkousim.  

 

Pamatuji si to jako dnes,kdyz jsem prochazel chodbou na policejni stanici a zniceho nic prorazili satrajici ruce zabednena okna,nebo na zvuk tapkajiciho lickera v chodbe a jak proskocil sklem ve vyslechove mistnosti......Re2 je pro mne spolecne s Alien Trilogi a prvnim Dead Space nejvice atmosferickou hrou za vice nez 30 let ,co u her sedim. Obsahuje tolik potrebny mix opatrnosti,setreni naboju,koumani ale i moznost bojovat,kdyz je clovek pripraven.Se tesim na remake,az posoudim prisne a spravedlive,jak se to vyvojarum povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se na tom RDR2 líbí to různý množství mini-misí a různých úkolů, který hráč může a nemusí plnit. Člověk jede vstříc nějaký misi a cestou ho odchytne někdo, kdo potřebuje pomoc atd...  ale je fakt, že teda to co tam člověk může všechno dělat je i na mě dost. Od sestřihů, hadrů, úpravách na zbraních, lovení a sbírání bylin... spoustu toho ani nedělám.

 

Až dohraju RDR2 mám tam nachystaný Last of us (Remastered), ale jak jsem teď naladěný na ten divoký západ, nechci to hrát souběžně, aby se mi nepletly příběhy a hlavně ovládání

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To TLOU Ti zavidim.    :)   Pocit ,kdyz jsem dohral byl neuveritelny.

K RDR 2 ,jsem odkojenej mayovkama,bobem hurikanem,rodokapsama a mam moznost si to prozit,tak jak jsem si to v knizach predstavoval.

 

Asi pred tydnem navic zazitek .    :D

 

 

 

Pri hrani rdr2 bety online se nam snad po hodine zkouseni podarilo poprve spojit a bezel prvni ukol,kdy jsem vsichni 4 jeli ukrast stado koni a tlemili se navzajem ,jaka to je prca .

Jeden z hracu ma sveho kone pojmenovaneho   "holá piča"  ,tzn veta "vcera jsem celej vecir prohanel holou picu prerii ma uplne jiny vyznam ,nez by se nezasvecenemu mohlo zdat.  

 

Do te radosti,ze jsme pohromade zaznela od me manzelky lakava nabidka:  "myslela sem,ze bych Ti dneska dala"   .  Mam pocit ,ze mne tim nejak tresta a trapi,uz si to nekolikrat takhle nacasovala,u COD mne to netrapi,ale tady po tom martyriu jsem byl nucen odmitnout.

Se nafoukla a odplula do loznice.   :D   

 

Zivot neni snadna vec.  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U rdr2 dohravam posledni kapitolu.Pro mne je to splneny sen,nevadi mi,ze to nema zbesile tempo,ktere se myslim ani k teto hre prilis nehodi.

 

V patek vychazi demo na resident evil 2 remake,tak to vyzkousim.  

 

Pamatuji si to jako dnes,kdyz jsem prochazel chodbou na policejni stanici a zniceho nic prorazili satrajici ruce zabednena okna,nebo na zvuk tapkajiciho lickera v chodbe a jak proskocil sklem ve vyslechove mistnosti......Re2 je pro mne spolecne s Alien Trilogi a prvnim Dead Space nejvice atmosferickou hrou za vice nez 30 let ,co u her sedim. Obsahuje tolik potrebny mix opatrnosti,setreni naboju,koumani ale i moznost bojovat,kdyz je clovek pripraven.Se tesim na remake,az posoudim prisne a spravedlive,jak se to vyvojarum povedlo.

 

Já už si to snad ani zahrát nechci. Když jsem hrál RE2 tak mi bylo 14 a strachy jsem se málem posral :D U Dead Space to bylo stejný, jen mi bylo přes dvacet :D Ale musím uznat, obě hry měly atmosféru, že by se dala krájet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem měl Xbox 360 s Kinectem, pak jsem přešel na PS4, ten mám teď, ale uvažuji o návratu k Xbox One ... chybí mi perfektně hratelné Forzy a jejich deriváty v podobě Horizon. Má smysl měnit PS4 za Xbox One? Rád si přečtu názory. Hraju na 4K telce. Ale jsou pro mě primární auta a bohužel Forza je dle mého o dost lepší, reálnější a těžší než GranTurismo kvůli kterému jsem kupoval PS4 :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja koupil detem oboje a mam klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, navíc pokud už PS4 nehraju skoro vůbec. No nic, skočím do One a je to vyřešené. Jinak já taky původně přecházel z Xka na PSko, ale hraju hlavně auto závody a jak jsem psal, Forze mi přijde daleko lepší než GT a navíc bonusy ve formě Horizon jsou docela zábava, tohle na PSku postrádám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přešel z PS4 na Xbox.

Jeden z důvodů byl ovladač, protože to co má PS4 je tragedie (ono se to nezdá, ale když člověk hraje hodně je ovladač zásadní).

A pak microsoft, mám vše na jeden účet (pc, konzole, hry atd)  a nic neřeším.

A letos jsem šel i do Xbox pasu- za 1500kč mám na rok všechny jejich exlkuzivky v den vydání  zdarma plus cca 200 starších her také zdarma.  

Ale asi  nejlepší je mít jednu konzoli v plné pálbě na AAA hry a druhou od konkurence v základu (za pár kaček) na exklusivky od konkurence.

Tedy to platí pro velké hráče :-) je jedno jestli fandy PS/Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, víš, že mě to napadlo taky ... dokoupit One a je to. Ale PS4 už stejně moc nehraju ...

Jasny, to chapu. Pak je cesta jedine One.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...