mazzi Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Vezmu bílé papírové samolepky a na ně se napíše nick/jméno ? Jarett/Jarek Každý zazpívá písničku a potom si společně odhlasujeme Super Star Chronomagu
Jarett Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Každý zazpívá písničku a potom si společně odhlasujeme Super Star Chronomagu Já bych se s dovolením nominoval za člena poroty
mazzi Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Já bych se s dovolením nominoval za člena poroty Žádná porota. Zpívá každý, hlasuje každý
NERO.8 Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 1) Valis2) Ondrej713) nividic4) LovecK5) Povidláček6) salad7) Jarett8) kostra9) Juraj1110) Flipik - pry nedorazi tak se pisu - kulix11) Stýf12) Eman220813) Ohm-Aztec14) Bobisek15) Prorok16) IWCmann17) Taurus.18) PetrK19) m.n.20) Cyril +80/-2021) Gas +80/-2O22) Bedjasson (jmenovku mám ze Seiko srazu)23) Zekon24) Zrno25) mazzi (jmenovku mám ze Seiko srazu)26) Vladimír P. 50/50 ( když bude místo u Mazziho v autě )27) Stuclik28) St1g 29) Nero.8 - omlouváme se, ale dnes to nezvládneme ... všechny moc pozdravujeme ...30) Dzos +80/-2031) 32) Lukin_ova 50/50[/font][/color]33) já34) anela 50/5035) vsudybyl Praha zrušena a tak se podivam na Moravu Alda buduje kapitalismus...a jeho mladá šéfka s argumenty jak Pamela jej jen tak nepustí. Škoda, no.
Ohm-Aztec Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 1) Valis2) Ondrej713) nividic4) LovecK5) Povidláček6) salad7) Jarett8) kostra9) Juraj1110) Flipik - pry nedorazi tak se pisu - kulix11) Stýf12) Eman220813) Ohm-Aztec - kluci, shnil jsem v kanclu... nestihám14) Bobisek15) Prorok16) IWCmann17) Taurus.18) PetrK19) m.n.20) Cyril +80/-2021) Gas +80/-2O22) Bedjasson (jmenovku mám ze Seiko srazu)23) Zekon24) Zrno25) mazzi (jmenovku mám ze Seiko srazu)26) Vladimír P. 50/50 ( když bude místo u Mazziho v autě )27) Stuclik28) St1g 29) Nero.8 - omlouváme se, ale dnes to nezvládneme ... všechny moc pozdravujeme ...30) Dzos +80/-2031) 32) Lukin_ova 50/50[/font][/color]33) já34) anela 50/5035) vsudybyl Praha zrušena a tak se podivam na Moravu Alda buduje kapitalismus...a jeho mladá šéfka s argumenty jak Pamela jej jen tak nepustí. Škoda, no.
Taurus. Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Borci, strasne me to stve, ale nedam to... Nejake trable v praci a tak to nestiham tesim se na nejake foto...
IWCmann Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Pánové díky všem, moc rád jsem vás potkal. Bylo to super a Valisovi poklonu za výběr hospody.
Eman2208 Odesláno 13. února 2015 Nahlásit Odesláno 13. února 2015 Tak už taky končíme, na Valisa tam čeká překvápko, takže kdo sežral zemáky, zapil to několika desítkama a proložil kávou, tak ten ať pošle Valisovi kroupy na účet. Díky pánové, bylo to dobré. Cítím se neskutečně obohacen, seděl jsem totiž s Cyrdou.
vsudybyl Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Tak už taky končíme, na Valisa tam čeká překvápko, takže kdo sežral zemáky, zapil to několika desítkama a proložil kávou, tak ten ať pošle Valisovi kroupy na účet. Díky pánové, bylo to dobré. Cítím se neskutečně obohacen, seděl jsem totiž s Cyrdou. Přesně jak píše Eman.Účet už okomentoval.Taky si polož otázku co by byl Cyrda bez nás
Jarett Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Velmi, velmi povedená akce. Je radost setkat se s tolika příjemnými blázny Díky za inspiraci i příště zas !
salad Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Velmi povedená akce, jsem bohužel chycen !!! Ještě mne čeká dlouhá cesta ...
Kostra Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Smekám klobouk před Valisovou organizací teto velkolepé akce a to opět bez jediného příspěvku na fóru:-) Moc rád jsem vas pánové všechny viděl a už teď se těším na další setkání.
Povidláček Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Taky bych chtěl poděkovat za zorganizování tohoto srazu a výběr skvělého místa (skvělé pivo, příště musím zkusit i jídlo).Byl to můj úplně první sraz a zrovna taková účast a tolik super hodinek, které jsem si konečně mohl omrknout a osahat naživo... Už teď např vím, že si časem musím pořídit namátkou SKX007, LLD no a někdy hodně do budoucna Moony na tahu Takže ještě jednou dík za pěkný večer
Stýf Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Bylo fajn zase vidět známé tváře, poznat nové stejně postižené, staré matadory i nováčky.Bezva pokec o hodinkách, ale i běžném životě.Díky kluci,zas někdy někde.
Frostie Odesláno 14. února 2015 Nahlásit Odesláno 14. února 2015 Hosi, zda se, ze mezi vami nebyl zadny fotograf. Nebo je nejaky jiny duvod, proc nejsou fotky?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se