Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Vezmu bílé papírové samolepky a na ně se napíše nick/jméno   ?  Jarett/Jarek :)

 

Každý zazpívá písničku a potom si společně odhlasujeme Super Star Chronomagu :)

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Já bych se s dovolením nominoval za člena poroty :)

 

Žádná porota. Zpívá každý, hlasuje každý :)

Odesláno

1) Valis

2) Ondrej71
3) nividic
4) LovecK
5) Povidláček
6) salad
7) Jarett
8) kostra
9) Juraj11
10) Flipik - pry nedorazi tak se pisu - kulix
11) Stýf
12) Eman2208
13) Ohm-Aztec
14) Bobisek
15) Prorok
16) IWCmann
17) Taurus.
18) PetrK
19) m.n.
20) Cyril +80/-20
21) Gas +80/-2O
22) Bedjasson (jmenovku mám ze Seiko srazu)
23) Zekon
24) Zrno
25) mazzi (jmenovku mám ze Seiko srazu)
26) Vladimír P. 50/50 ( když bude místo u Mazziho v autě )
27) Stuclik
28) St1g 
29) Nero.8 - omlouváme se, ale dnes to nezvládneme ... všechny moc pozdravujeme ...

30) Dzos +80/-20
31) 
32) Lukin_ova 50/50[/font][/color]
33) já
34) anela 50/50
35) vsudybyl Praha zrušena a tak se podivam na Moravu 

Alda buduje kapitalismus...a jeho mladá šéfka s argumenty jak Pamela jej jen tak nepustí. Škoda, no.

 
Odesláno

1) Valis

2) Ondrej71
3) nividic
4) LovecK
5) Povidláček
6) salad
7) Jarett
8) kostra
9) Juraj11
10) Flipik - pry nedorazi tak se pisu - kulix
11) Stýf
12) Eman2208
13) Ohm-Aztec - kluci, shnil jsem v kanclu... nestihám
14) Bobisek
15) Prorok
16) IWCmann
17) Taurus.
18) PetrK
19) m.n.
20) Cyril +80/-20
21) Gas +80/-2O
22) Bedjasson (jmenovku mám ze Seiko srazu)
23) Zekon
24) Zrno
25) mazzi (jmenovku mám ze Seiko srazu)
26) Vladimír P. 50/50 ( když bude místo u Mazziho v autě )
27) Stuclik
28) St1g 
29) Nero.8 - omlouváme se, ale dnes to nezvládneme ... všechny moc pozdravujeme ...

30) Dzos +80/-20
31) 
32) Lukin_ova 50/50[/font][/color]
33) já
34) anela 50/50
35) vsudybyl Praha zrušena a tak se podivam na Moravu 

Alda buduje kapitalismus...a jeho mladá šéfka s argumenty jak Pamela jej jen tak nepustí. Škoda, no.

Odesláno

Tak už taky končíme, na Valisa tam čeká překvápko, takže kdo sežral zemáky, zapil to několika desítkama a proložil kávou, tak ten ať pošle Valisovi kroupy na účet. Díky pánové, bylo to dobré. Cítím se neskutečně obohacen, seděl jsem totiž s Cyrdou.  :lol2:

Odesláno

Tak už taky končíme, na Valisa tam čeká překvápko, takže kdo sežral zemáky, zapil to několika desítkama a proložil kávou, tak ten ať pošle Valisovi kroupy na účet. Díky pánové, bylo to dobré. Cítím se neskutečně obohacen, seděl jsem totiž s Cyrdou.  :lol2:

Přesně jak píše Eman.Účet už okomentoval.Taky si polož otázku co by byl Cyrda bez nás :lol2:

Odesláno

Velmi povedená akce, jsem bohužel chycen !!!  

Ještě mne čeká dlouhá cesta ...  :)

Odesláno

Smekám klobouk před Valisovou organizací teto velkolepé akce a to opět bez jediného příspěvku na fóru:-) Moc rád jsem vas pánové všechny viděl a už teď se těším na další setkání.

Odesláno

Taky bych chtěl poděkovat za zorganizování tohoto srazu a výběr skvělého místa (skvělé pivo, příště musím zkusit i jídlo).

Byl to můj úplně první sraz a zrovna taková účast a tolik super hodinek, které jsem si konečně mohl omrknout a osahat naživo... Už teď např vím, že si časem musím pořídit namátkou SKX007, LLD no a někdy hodně do budoucna Moony na tahu  :helpsmilie:  :lol2:  Takže ještě jednou dík za pěkný večer

Odesláno

Bylo fajn zase vidět známé tváře, poznat nové stejně postižené, staré matadory i nováčky.Bezva pokec o hodinkách, ale i běžném životě.Díky kluci,zas někdy někde.

Odesláno

Hosi, zda se, ze mezi vami nebyl zadny fotograf. Nebo je nejaky jiny duvod, proc nejsou fotky?

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...