Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 1. 9. 2024 v 8:59, Jiří Sedlák napsal:

Hodinář kecá, sklo většinou těsní i po letech, protože se s ním nemanipuluje, dýnko taky, jen se těsnění mázne před montáží aby se nepoškodilo. Problém jsou korunky a připadne tlačítka chrona. No minimálně kecal s cenou nebo je příliš drahý. Teď koukám do faktury nechrono 661 korun práce i s testem, těsnění korunky a dýnka 150 a 180. To jseš na 1000kč (50e) Chrono 50 let staré Pogue +300 za další 2 těsnění a práce kolem tisíce, takže pořád nejseš ani na 100e. Já bych nesnesl doma hodinky které mají mít nějakou WR a nemají ji. 

Potkal jsem u vody sestru sousedky, která žije v Americe. Hned si všimla samurajů na mé ruce a že má doma taky potápky od Seiko, že kolem moře to tam prodávají všude a nikdo neleze do vody s ničím jiným než s japonskejma potápkama. 😁 A to má skoro každý debilní Američan Rolexy. 😁

Každopádně super fotka, úplnej beachboy. Hlavně jestli je 48 rok narození.

ano som nar 1948 ,, iste u Vas je koruna silnejšia a ceny lepšie ako za Eur , a možno sa tu hodinari istia a je to bez zaruky WR , aj tlaku skušku nerad robia na 10 at. , vraj praskne sklo ....,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve faktuře jsem dokonce četl i nějakou záruku na vodotěsnost rok nebo dva, teď nevím, nechce se mi tam jit. Ale to je Ruda z Onyxu, jinde nevim. Nad deset barů to nikdo nedělá pokud je na skle hlubší škrábanec i kdyby jeden, tam to riziko asi opravdu je. 

Každopádně dovolená u moře je ideální příležitost na koupi nových diverů. A Citizen Eco drive v diver,s verzi je, když pominu digitálky a g-shock podle mě vrchol nezničitelnosti. 

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, sodekcz napsal:

IMG_20240920_100304~2.jpg

Umíš s tím? Já umím jen násobit a dělit. Jednou jsem zkoušel ten výpočet času letu v závislosti na množství paliva a průměrné spotřebě - to šlo taky dobře, ale už jsem to zapomněl 😸

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, sodekcz napsal:

@Corvus corone corone já na to nevidím, oči slábnou a skla na čtení jsou na pořadu dne. Hodiny přečtu v pohodě ale ty čárky už mi nejdou. Na YouTube se dá najít způsob použití 😁

Tady z trochu jiného soudku.

17268586039584658677139587963749.jpg

A toto je co za raritku? RC a tudíž asi i solár v pilotním designu, ale to bude asi něco jako ta moje Casia, dělaná pro leteckou společnost ANA... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...