Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Jestli tam nejde spíš o nějakou indukci přímo toho signálu, co jde z founu do sluchátek. Dovedu si představit, že z cívek v repro něco může vyzařovat. Že by něco takového dokázala membrána, která jenom kmitá a rozechvívá vzduch netuším. Ale taky se nechci pouštět na tenký led:) V každém případě je to zajímavé.

 

Ještě jsem na fórech četl, že je možné použít nějakou aplikaci na mobil, která dokáže signál generovat. https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.houryo.jjyemulator&hl=en_US

Zkoušel jsem, nefungovalo, ale nebyl jsem asi dost trpělivý. V recenzích aplikace píšou, že to funguje, mně to nešlo. Jmenuje se to JJY Emulator. Je to přes reproduktor, což jsou podle mě zvukové vlny a nikoliv rádiové vlny, ale na druhé straně vysoká frekvence reproduktoru by teoreticky mohla generovat slabé elektromagnetické vlnění (... ale dál se nepouštím ... nejsem sebevrah :) ... tak třeba to fakt funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Jedny Citizen potápky jsem sice tady na fóru před týdnem pořídil, ale do klubu se hlásím ať s těmito kancelářskými elegány. Chudinky přišly úplně vyhládlé, sekundovka skákala ob index (EcoDrive), tak jsem zřídil improvizovanou JIPku:

 

post-14111-0-79328500-1569311949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...