Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, mikymik napsal:

Dá se jim vyčíst ledacos, třeba poškrábatelné ;) sklíčko nebo ta datumovka peroucí se s trojkou, ale i tak jsou fakt pěkné! Co lumi?

Lumi je celkom v pohode - na rucickach je modra, cisla su zelene a vydrzi celu noc ...

P8130062.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stare titanove Eco-Drive, nepouzival som ich skoro 10 rokov, myslel som ze treba vymenit ten kapcitator. stale som to odkladal, skusil som ich vsak hodit pod lampu a sekundovka za po nejakej dobe pohla,vytiahol som kourunku a doprial slnecny kupel, a krasne ozili. Tak som im zhodil doskriabany titanovy tah, kupil kozu a zacal nosit. Idu krasne, ani neviem preco som ich prestal nosit. Nevie mi niekto povedat co je to za model vlastne? Neviem najst papiere, iba skatulu a neviem to nikde dohladat na nete. 

20200804_175245.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Zaujaly, co to je za model prosím?

Popisoval jsem to zde. Snad link bude fungovat: Pochlubte se novými quartz přírustky...
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?share_fid=6783&share_tid=7942&share_pid=2544936&url=https%3A%2F%2Fforum%2Echronomag%2Ecz%2F&share_type=t&link_source=app
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou dělám rukama takový věci, že by to ten automat nemusel vydržet. Taky mě štve, že když člověk nemá vrtič a střídá hodinky, musí si hlídat rezervu aby pak nemusel znova nastavovat čas a datum atd. Asi jsem na to prostě línej. Za mě v tuto chvíli ideálně solárky řízené rádiem/GPS. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, chápu. Mám to vždy tak, že nosím jedny až dvoje po nějaký čas, čili automatům dopřeji i vrtič. To pak sleduji přesnost. No, a když beru GS, kde bych musel nastavovat hodně věcí, z čehož mám strach, ani nic nenařizuji, a nosím jen jako doplněk + na hodiny čumím do mobilu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...