Jump to content
Snow

IWC Pilot?s Watches 2016

Recommended Posts

IWC Pilot?s Watches 2016

Krásné, krásné, krásnější.

Podle mě asi nejzajímavější model, který není vůbec přehledný.

IWC Pilot?s Watch Timezoner Chronograph (Ref. IW395001)

IW395001_Mood.a33d4aee4bf9aca12cfe295487

IWC-Pilot%E2%80%99s-Watch-Timezoner-Chro

IWC-Pilot%E2%80%99s-Watch-Timezoner-Chro

Více o tomto zajímavém modelu zde (KLIK)

zdroj - http://www.iwc.com/en/news/iwc-pilots-watches-2016-authentic-and-elegant/?utm_source=JAN16&utm_medium=email&utm_campaign=JAN16

Edit - doplnění zdroje

Edited by Thesis

Už vedu podnětnou výměnu názorů ohledně tohodle modelu v jiném vlákně. Musím znova říct, že mě se opravdu líbí. Přehršel funkcí ve střídmém věcně orientovaném provedení, IWC, jak si je představuju.

Nejak mi neoslovily, neprehledne :( .

mne se libi, i kdyz az na druhy pokus.

to ovladani gmt a data lunetou je vychytavka!

akorat nic pro mala zapesti:-)

post-23274-0-49833700-1456095672_thumb.jpeg

Vzhledem k tomu co vsechno tam nacpali, to asi o moc lip udelat neslo, ale stejne na me pusobi jako nejaky Seiko pilotky a ne IWC.

Ovladani lunetou je super vychytavka :smile_anim:

Nevím kam to dát jinam, vákno zakládat nechci (zatím bohužel ani není moc k čemu).

Nicméně docela náhodou jsem narazil na info, že se chystá 1500ks limitka hodinek s poněkud dlouhým pracovním názvem, a sice: Pilot's "Watch Mark XVIII Tribute to Mark 11"

Info jse čerpal zde: http://watchbase.com/iwc/pilot/iw3270-07, a dá se zde mj. dočíst:

"The IWC Pilot's Watch Mark XVIII ref. IW3270-07 is a limited edition set for release in mid 2017. Its dial is inspired by the historical Mark 11 and it is fitted with a green textile strap."

Realizace limitky tedy zřejmě polovina letošního roku. Foto jsem nenašel, cifr by měl být  logicky ala Mark XI, u ruček je popisek "alfa" což mi úplně nesedí, resp. zejména z toho není patrný, zda bude hodinovka useknutá jak má být (na druhou stranu bez toho si to neumím a ani nechci představovat). Kalibr klasika 30110, což je překopaná ETA 2892-A2. No aspoň to pro tentokrát není Sellita. Čekat JLC kalibr by asi bylo poněkud naivní

Pro představu, resp. komu se nechce hledat, jedno foto originálu:

post-29493-0-09333000-1490266095_thumb.png

Sorry, resp. díky za opravu. Mě to ex post taky napadlo, ale uz jsem byl mimo dosah PC.

Edit: Správně by se mělo jednat o IWC kalibr 89, o kterém se mj. píše toto:

"It was driven by the IWC caliber 89, which is generally considered one of the greatest movements ever produced. The caliber ran at 18,000 bph and was equipped with a barrel bedded at both ends, a patented drive for the central seconds hand, and a Breguet hair spring. Precision and reliability were the key descriptors for this fine piece of micro-engineering."

Zdroj

Edited by warann

Když už jsem nakousl souvislost s JLC, tak jedno pěkný foto (aby se to nepletlo, že) ;)

post-29493-0-47965800-1490281367_thumb.jpg

Edited by warann

me se to libi. vyrazne lepsi nez vetsina zbyle produkce.. cenovka je znama? dynko plne?