Přejít na obsah

Novinky od Glycine


EDYMI

Doporučené příspěvky

Slušný, jsem na to zvědavý :)

 

Eyal Lalo, CEO of Invicta, stated: "I am very excited about Glycine joining the Invicta family. The synergy between the two brands will create growth for Glycine. It is our commitment to remain dedicated to preserving the quality and long history that made Glycine the respected brand that it is today. We will support Glycine while maintaining its independence and rich Swiss heritage."

 

http://www.dksh.com/cs/dksh_com/en/media/news/glycine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda. Pořád jsem pokukoval po DC 4, ale asi se na to teď vyfláknu.

 

Napadá mě analogie se Zodiac pod Fossil group - taky ceněné origo vintage modely, taky krásná historie a ikonické kousky, a dnešní produkce se přitom nemůže zbavit "fashion" pachuti, přestože některé hodinky nejsou vůbec špatné, i když vykrádají vlastní historii (novodobé Sea Wolf, Super Sea Wolf..) nebo zkouší jít vlastní cestou (Oceanaire). Snad to tak v případě Glycine nedopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po smrti majitela to predali /ak sa nemylim/ jednemu zo svojich distributorov, pricom ich najvacsi problem - okrem smrti pana Brechbulera - bol grey market (kto bol asi tak pachatel, ze.. obvykle to byva nedisciplinovany distributor, hm..). Distributor za kormidlom vydava dva-tri roky serie podivnych zlato-ciernych smukov s logom Glycine, a potom to preda arcišmuklordovi spoza oceanu. Stary Brechbuler by ho mal strasit az do konca zivota kazdu noc..

 

Suhlasim s Jankom, aj ked je to len dozvuk fanusikovskeho optimizmu, ze Invicta ako novy akcionar ich mohla kupit prave kvoli tomu, ze G. vnimaju ako "true swiss brand" a nieco take urcite potrebuju. Znacku na lacne cingrlatka uz maju a G. potrebuju prave na "premiove" produkty. Bohuzial, coho sa naozaj obavam, ze dizajnovo to bude katastrofa. Ale uprimne - rad by som sa mylil. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...