Přejít na obsah

Atelier Jeronimo - fotografie hodinek


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Jeronimo dost dobry! S tebou se meni vyznam rceni "nic co nejde rozlestit", protoze v tuhle chvili by to mohly byt fakt dojebany mrtky s tim, ze Jeronimo z nich udela nove hodinky. Ten tah fakt nechapu, ale pouze se obdivne klanim :)

 

Já myslím, že tohle už dnes bezezbytku platí a u těchto hodinek dvojnásob vzhledem k tomu, že jsou z fora :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/82130-pochlubte-se-renovací-vintage-hodinek/?p=1554790

 

Vážně klobouček....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. Jarku, jak nemám v oblibě leštěnky, tak tyto breitle se mi fakt líbí. :clap: :eek:  Zejména ta "patina" lunety v kontrastu s vyleštěným tahem. Na fotkách je z blízka poznat, že jsou lehce "cuclé", ale jenom tak jedno dvě olíznutí, rozhodně žádný hodinu cucaný bonbon :lol2: . Nechápu toho NEZNÁMÉHO chronomagora, že je v takovém stavu vůbec koupil.  :lol2:  :lol2: 

Asi Ti budu muset zase něco poslat. Adeptů mám dost. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásný zrcadlo, povedená práce

je vidět, že hodinky s majitelem žijí plnohodnotným životem

Díky. Naštěstí majitel se našel nový, takže péči dostanou mnohem lepší.

 

Jeronimo dost dobry! S tebou se meni vyznam rceni "nic co nejde rozlestit", protoze v tuhle chvili by to mohly byt fakt dojebany mrtky s tim, ze Jeronimo z nich udela nove hodinky. Ten tah fakt nechapu, ale pouze se obdivne klanim :)

Díky. Ten tah byla řezničina. 

 

No tie sa PODARILI.Krása

Díky. 

 

Tak toto je to TOP kvalita. Tie hodinky museli zazit veci  :rifle: .Mna by len zauijmalo kolko casu si nad nimi stravil ?

Času? Ani se neptej. Kolikrát si říkám, že půjdu raději na brigádu za kasu do Lidlu a podívám se aspoň po šťabajznách. Asi pět hodin ve dvou dnech. Jen focení zabere hodinu. Jinak dík. 

 

Vypadá to neuvěřitelně, smekám a zase smekám :notworthy: .

Díky. 

 

Já myslím, že tohle už dnes bezezbytku platí a u těchto hodinek dvojnásob vzhledem k tomu, že jsou z fora :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/82130-pochlubte-se-renovací-vintage-hodinek/?p=1554790

 

Vážně klobouček....

Jo, hezké, že si to našel. Díky. 

 

Tvl. Jarku, jak nemám v oblibě leštěnky, tak tyto breitle se mi fakt líbí. :clap:   Zejména ta "patina" lunety v kontrastu s vyleštěným tahem. Na fotkách je z blízka poznat, že jsou lehce "cuclé", ale jenom tak jedno dvě olíznutí, rozhodně žádný hodinu cucaný bonbon :lol2: . Nechápu toho NEZNÁMÉHO chronomagora, že je v takovém stavu vůbec koupil.    :lol2:Asi Ti budu muset zase něco poslat. Adeptů mám dost. :cheers:

Díky Dzoši. Jde vidět, že už to máš opravdu v oku a podle fotek ledaco poznáš. To je dobře. U vložky lunety bych si dovedl představit patinu menší. Trochu hodinky shazuje. Luneta teď úplně nekoresponduje s aktuálním stavem hodinek. Buď si neznámý majitel koupí novou nebo hodinky zase trochu dojebe. :D

 

tohle je tezkej kalibr "nic-co-by-neslo-rozlestit" !!! :notworthy:

Kdybych tomu dal ještě dvě  hodiny tak z nich udělám nové. :D Dík. 

 

Přidám přece ještě pár balkonovek a pak ještě napíšu jaký průser jsem včera udělal aneb jak rozleštit chromované hodinky.... Jen dojím bramborák a natáhnu fotky. 

post-17158-0-61007100-1500917187_thumb.jpg

post-17158-0-58191200-1500917198_thumb.jpg

post-17158-0-32271700-1500917212_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jsou to stejný hodinky. :)

 

Tak, teď k té mé aféře. Poslal mi jeden místní kolega po měsíci čekání rodinou památku po otci. Parádní quartzové Junghans chrona. Další měsíc čekal.. možná to bylo i déle než se na něho dostala řada a já dostal chuť. Chuť je totiž strašně důležitá :) Bohužel jak už si člověk začne věřit, tak začne zase dělat chyby. Celou dobu jsem žil v domnění, že se bavíme o ocelových hodinkách. Přes nošený stav a škrábance nikde nic o proti jiným pochomovaným hodinkám neprosvítalo. Kolikrát se už podle fotek pozná, že se jedná chromování. A párkrát se mi i od místních dostaly do rukou chromované hodinky s tím, že žili celou dobu v domnění, že jsou ocelové a chtěli je přeleštit. 

Vzal jsem rovnou levou spodní nohu z boku a pustil se do toho. Šlo to dobře, no ale pak jsem se nestačil divit.... 

Majitel je samozřejmě nadšením bez sebe, tak jsem mu aspoň na památku udělal tah. 

post-17158-0-61513300-1500919697_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat,paráda jako koneckonců vždy - yesattachicon.gifOK.jpg

Na moje hodinky jsem dost opatrný,ale umět tohle,tak by asi veškerá (někdy až přehnaná) opatrnost zřejmě skončila ;)  :D .

Díky. Jinak velmi nerad bys své hodinky leštil, to mi věř. :D

 

 

tyhle Brajtle můžu, jedny z mála  leštěnek co si umím představit na ruce. Trochu připomínají původní potápky od Sicury. Už když jsem viděl první fotky dojebaných hodinek, bylo jasný že mají potenciál a v Jarkových rukách se pěkně vyloupnou. 

Rozhodně mě v dobrém překvapily. 

 

... Budu si je muset asi znovu pořídit. 

post-17158-0-74525600-1500925449_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...