Přejít na obsah

TAG Heuer Connected - co vy na to ?


Vrsar

Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Nová generace TG Connected byla dnes představena https://www.tagheuer.com/us/en/smartwatches/collection-connected.html

Měl jsem Connected Modular 45, které jsem prodal z důvodu nekompatibility s Android For Work profile (nefunkční notifikace mailů, kalendáře apod.). Nová generace to má mít vyřešené, nicméně největší bolest Connected vyřešená není - baterka má 440 mAh, což podle TG znamená 20 hodin běžného provozu a 4 hodiny ve sportovním režimu. V běžném režimu mi Modular 45 vydržely dva dny, nicméně i tak je to bída. Každopádně dýnko na šroubky dává jakousi naději, že baterka bude v případě problémů vyměnitelná...

Cena od 1 800 USD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je slapnuti vedle. Za ty penize, takova slaba vydrz a wr 50?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne mechaniky. Taka Carrera alebo Aquaracer v mechanike su super. Vseobecne mam rad TH, no myslim si, ze Connected za 1800? nie je zbran na smart watche. Chapem, ze ten trend tu je, no investovat take peniaze do hodiniek, ktore su v mnohom slabsie ako lacnejsie Samsungy nebude kladivom na tento trend. Heuer je znama znacka pre svoju historiu, tradiciu v hodinarstve. Preto za mna mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...