Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě kydex vyhovuje. To na obrázku vypadá jako od Huck Finna. Taky od něj mám pouzdro na G19 a veliká spokojenost.

 

A že to odírá závěr ? No a co, G19 a G34 nemám na krásu, i bez odřenin jsou to dost hnusné zbraně :-)

Moje slova, zbraň nemám na chlubení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mohl bych poprosit o radu co poridit mensiho v razi 22lr na sranda strileni s cenou do cca 5000 Kc? Zatim je horky kandidat Beretta 71. S velkou mam jasno. Diky

Do pětky se dá zvládnout nějaká starší Margolina nebo Margo (zkrácená verze). Ten dlouhej lauf starý Margoliny dělá divy, tak přesnou pistolku jsem za posledních deset let v ruce neměl. Asi bych volil nákup něčeho mírně jetého, ale kvalitního, než za tenhle balíček novou. Beretta může být dobrá volba. Dá se koupit i čínská kopie Coltu nebo Browningu. Po poladění můžou slušně fungovat. Ale s tou Margolinou se vyblbnu nejlíp, strašně zvyšuje sebevědomí. Na pětadvacet metrů dokáže bez problémů pálit tak, že rozsype prostředek terče.

 

Uvažovals i o revolveru?

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Beretta nemusí být špatný kup. Jinak Margolinu mám taky, potvrzuji Straspolova slova, navíc potkani a jiná havět se s tím dá taky obstojně likvidovat. Akorát u Margoliny pozor na nějaké silnější náboje, ten závěr by to nemusel vydržet.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud si chceš fakt zablbnout :D tak dělají .22 verzi HK MP5 co maj specialky :D

Měl jsem to v ruce a fakt bomba :D jen to neni na skryte noseni moc, ale na strelnici :D

 

http://www.alfatactical.cz/detail/20133/malorazka-samonabijeci-walther-hk-mp5-a4-raze-22lr-25-ranna.html

 

nova stoji nejakych 12tis a jety jsem videl uz i za 6-7 :) je to sice trosku vic, ale podle me to za to stoji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Beretta nemusí být špatný kup. Jinak Margolinu mám taky, potvrzuji Straspolova slova, navíc potkani a jiná havět se s tím dá taky obstojně likvidovat. Akorát u Margoliny pozor na nějaké silnější náboje, ten závěr by to nemusel vydržet.

Je to zvláštní bouchačka- popravdě jediná malorážka, která mi žrala úplně všechno, brala i náboje s expanzní dutinkou, i silnější laborace (než mi řekli že se to nesmí- ale přežila). Takhle mi nestřílel ani Ruger...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud si chceš fakt zablbnout :D tak dělají .22 verzi HK MP5 co maj specialky :D

Měl jsem to v ruce a fakt bomba :D jen to neni na skryte noseni moc, ale na strelnici :D

 

http://www.alfatactical.cz/detail/20133/malorazka-samonabijeci-walther-hk-mp5-a4-raze-22lr-25-ranna.html

 

nova stoji nejakych 12tis a jety jsem videl uz i za 6-7 :) je to sice trosku vic, ale podle me to za to stoji :)

Toto uz je moc velke, ale zajime. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, neni to na noseni (ale ono mezi nama - kdo by nosil malorazku - tim pomalu nezastavis ani toho psa - mozna tak civavu).

ale na vyblbnuti je to super.

cena jetych kousku je celkem v pohode a muzes si hrat na to ze jsi clenem URNy :D

Souhlasim, ale staci ze jsem zelenej. :-) :-)

 

Jinak malorazku chci pro sebe a hlavne pro manzelku na strelnici. Ma preci jen 50 Kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...