Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Může bejt...ale ten dotyčnej by měl problém vysvětlit,co dělal s baseballovou pálkou v cizím bytě......kór v noci......to se blbě ukecává.

4 KIbi - proto píšu,že případ od případu je jinej.......

 

Váženej soude, tadyhle já a dežo sme si byli zahrát pod lampou baseball no a slyšíme hluk. Protože jsme od přirody hodni kluci sli sme se podivat co se deje. Tadyhle panko mel rozbite okno v prizemi a chodil tam nejaky zlodej. No to ja nevydrzel (bo sem prirozeny ochrance bezbrannych) a vlezl jsem za nim jako ze mu reknu at jde pryc, ze tadyhle panko chce spat a ze krast se nema, ze jo. No on se v tom tak nejak rychle kolem me obtocil, posvitil svitilnou do oci a v tom prisel tadyhle pan obzalovany. Ja mu tou palkou ukazoval, ze tamten zlodej rozbil okno, a kam utikal a kam chtel si jit a v tom me panko sem a sem postrelil, vazenej soude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbran nenosim az na tzv.kapesni nuz. ;).

Ovsem na obranu v nekterych pripadech je zbran urcite potreba. :boxing:.

Shodou nahod jsem se zrovna vratil z mesta kde jsem se byl pobavit v jednom podniku kde nejprve probehl mensi pestni souboj i dokonce lahve pres hlavu mezi 5-6 delniky z Ukrajiny.Nakonec delnici neunesli prohru coz bylo jasne,kdyz jsou mimo domov jenomze prijel jejich asi hlavni sef ktery pribehl mezi spousty lidi ovsem se zbrani v ruce a zacal na kazdeho mirit coz bylo velmi neprijemne. :helpsmilie:.

Priznam se,ze v te chvili jsem se radsi schoval za sloup nez byl spacifikovan.

Proto se ani nedivim tem kteri maji u sebe zbran. ;).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně tak, jakoby dotyčnej co se bránil mohl mít problém vysvětlit, jaktože když v noci spal, tak měl zbraň tak rychle po ruce, když by jí měl mít zamčenou v trezoru a náboje taky zamčené zvlášť - tedy mám zato, že to takhle platí, nechce se mi hledat v zákoníku...

 

 

naprosto normálně......probudil mne hluk a protože jsem vlastníkem zbraně a měl jsem strach,vzal jsem si zbraň a šel se podívat,co se děje.

 

4 Alessio - jo,to může zkusit.......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v te chvili by mel Ukrajinsky sef smulu ,bych to do nej napral ,na palici mi nikdo mirit nebude :-)))),Ja nechapu ,co si o sobe tyhle kkti myslej ,Ted mi kamos rikal,jakej problem maji v Rumburku a okoli,maji tam Kosovsky Albance a prej tam strilej Cechum do aut a mlatej je tam a vyhrozujou.By se z nich clovek poto . Pak aby clovek u sebe nic nemel .-( .Aspon dve :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne divna doba :-) .Za Komaru by jsme zadny bouchacky nemeli a zadny lbanci by tady nestrilely ? Co myslite? :-)

Za komančů by Albánci byly jediní, kteří by ty zbraně měli.Legálně by jsme si je pořídit nemohli, a Albánci by je měli nelegálně, tak jako teď!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Apropo,je dobre,ze ted ty bouchacky muzeme mit ,nebo ne? :-)

 

Je...

 

Například v USA je to bráno jako záruka proti totalitě (prosím žádný flame, sám USA moc nemusím a o jejich demokracii mám své pochyby), protože totalita se nejvíc bojí ozbrojených občanů, kteří by s ní mohli udělat rychlý proces :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že v roce 2009 prosazovat v Evropě ozbrojování lidí je, slušně řečeno , kravina. A řeči místních pistolníků mi připadají, s prominutím, jako zastydlá puberta :-). Zejména řeči o nejlepších mrtvých svědcích ap. Je tady ještě řeč o lidském životě? Asi to nemyslíte doslova (doufám) ale domýšlíte někdy, kam by to vedlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mas pravdu,ale co bys dal ,kdyby ti nekdo napadl tvoji rodinu a treba chtel ublizit tve zene a detem?? Myslim,ze bys pouzil vsechny dostupny prostredky abys je zachranil?? Ja vim je to blbej priklad ,ale ja mam zbrane hlavne kulki ochrane ,nerikam ,ze ji pouziju okamzite a kdekol.Ozbrojovani je blby,ale Zlocinci vetsinou ozbrojeny trebas budou a ty pak ne?? Je to tesky .Nejlepsi by bylo ,kdyby zbrane nemel nikdo a lidi by byly hodny a nido by nikomu neublizoval a muzu pokracovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mas pravdu,ale co bys dal ,kdyby ti nekdo napadl tvoji rodinu a treba chtel ublizit tve zene a detem?? Myslim,ze bys pouzil vsechny dostupny prostredky abys je zachranil?? Ja vim je to blbej priklad ,ale ja mam zbrane hlavne kulki ochrane ,nerikam ,ze ji pouziju okamzite a kdekol.Ozbrojovani je blby,ale Zlocinci vetsinou ozbrojeny trebas budou a ty pak ne?? Je to tesky .Nejlepsi by bylo ,kdyby zbrane nemel nikdo a lidi by byly hodny a nido by nikomu neublizoval a muzu pokracovat

Tohle jsem četl tisíckrát, to nefunguje. Podle mne to jsou kecy. Svou rodinu chráním tím, že ji nevystavuju nebezpečným situacím. To, že je i přesto pár promile pravděpodobnosti, není důvod se ozbrojovat. Kdo vodí ženu a děti na nebezpečná místa, je debil. A jak mám vědět, že Ti co mají zbraně na obranu rodiny, mají správně nastavené hranice, které se nemají překročit a že nebudou pálit, když jim vezmu před nosem košík v obchodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja k zbranim pristupuju a beru je jako prostredek a posledni moznost obrany .Je sice neprandepodobny ,ze ji budu muset nekdy pouzit ,protoze nevodim rodinu na nebezpecny mista,ale co kdyz ,je lepsi zbran mit a nepouzit ji,nez ji nemit a potrebovat. Taky je to muj druhej konicek za hodinkama ,dobrej relax na vycisteni hlavi ,ted jsem byl v patek vyhnat pavouky z hlavne ,dobrej relax :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna jsem zastydlej pubertak... kdo vi? ale o praktickych aspektech pouziti zbrane rozhodne premyslim... :)

kecy... fajn, ze se te to netyka, jsem sam rad :)

spravne nastavene hranice... ja jsem stokilova holohlava gorila a pokud potkam nekoho podobneho, tak rozhodne nevyhledavam konfilikt... ale divil by ses, jak casto se mi stava, ze se me nekdo pokousi napadnout... pokud v te situaci funguje "hrozba zbrani", jsem jenom rad, ze tem lidem nemusim vazne ublizit... :)

jinak - samozrejme "no flame" - zijem v ruznych svetech, ty asi nechapes muj, to nevadi... :)

Myslíš, že na tom "Tvém" světě je něco k nepochopení? A baví Tě v něm žít i s rizikem, že Tě někdo neustále ohrožuje na životě? Kde v této zemi je místo, kde se lidé neustále cítí ohroženi?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že na tom "Tvém" světě je něco k nepochopení? A baví Tě v něm žít i s rizikem, že Tě někdo neustále ohrožuje na životě? Kde v této zemi je místo, kde se lidé neustále cítí ohroženi?

 

Není to dotaz na mě, ale odpovím. Podsvětí je dneska docela problém, klucí gruzínský (a klucí z jiných postovětských republik) to tu začínají mít docela pod palcem a když jsem se s nima setkal (byť v jakési neutrální rovině) začal jsem mít docela neodbytný pocit, že mít doma nějakou zbraň nebude špatný nápad. Nosit to do billy na nákup může jenom šílenec (nebo zarytý militarista), to je jasné...

 

edit: kibi a major to shrnuli moc pěkně :)

Upraveno uživatelem Alessio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...