Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, jungle napsal:

Okolí Slaného není pro mě uplně z ruky, můžu poprosit o nějaký kontakt @pciza ? 

Případně někdo jiný, kdo by se mrknul na víc než stoletou flintu?

Jestli vydržíš do pondělí, tak Ti pošlu do SZ telefoní číslo. Mám ho uložené ve druhém telefonu kterej mam v práci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2024 v 19:52, klobadysek napsal:

Chlapi, dotaz z jiného soudku. Vážně uvažuji o dlouhé malorážce na terčovou střelbu pro zábavu, plinking, takové to domácí žvýkání... 

Opakovačku nebo i samonabíjecí (jsem levák). Co byste doporučili? Zatím bez optiky, abych se zorientoval a nekupoval pitomosti.

Časem možná i nějaké to sklo bych pořídil ale tam se neorientuji vůbec (jak rozumím dalekohledům, tak puškohledům vůbec)

Zaujal mě Ruger 10/22. Jinak preferují klasický vzhled. 

Nechci ti do toho kecat, ale na domácí plinkání je za mě nejlepší PCP výstřel stojí 00prd do toho je zcela legální si s tím střílet “téměř” kdekoliv a dnešní větrovka díky nové legislativě dosahuje v podstatě výkonu malorážky. IMG_5919.thumb.jpeg.952b5afada903797a25540f6ed7de78f.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj střelci:-)

 

potřebuji poradit. Zdědil jsem tento revolver Arminius HW3 22 long rifle, momentálně uložen u policie. Mohu si ho vyzvednout i když nemám zbroják? Nebo na tuto zbraň je potřeba. Vůbec tomu nerozumím, zbroják si zřizovat nebudu, ale zbraně se potřebuji zbavit. Z mých blízkých tomu taky nikdo nerozumí a ani nemá zbroják. A ti ne moc blízcí co ho mají, tak těm zase nechci vysvětlovat co jsem zdědil...

PHOTO-2024-01-18-16-01-39.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to dost nekvalitní kvéry ze slitiny. Na nošení a pár ran ročně - no dejme tomu. Pokud s ním budeš střílet, za pár set ran jde do kopru. V 38 speciál jsem je viděl v komisi za dva tisíce a nikdo je nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepší se domluvit s někým z tvého okolí nebo odsud, kdo má některý z těch kvérů a zaplatit si jen střelnici + třeba flašku pro něj za ochotu?

Věřím, že se určitě někdo najde.

My si na klubové střelnici půjčujeme zbraně úplně normálně.

Vždycky někdo donese něco nového, tak mu to tam všichni ochmatají.

To je třeba rozdíl mezi kvérem a ženou. Tu ti ochmatat nikdo nedá 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...