Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Podrobnostmi a takovou tou omáčkou kolem ji nechci zatěžovat - prostě na začátku srazu byly Monstra a na konci Fortisky ;)

 

Nějak před půlnocí, když jsi byl zrovna majitelem Fortisek jsem odcházel, takže jsem o nic nepřišel.

 

Jinak jsem chtěl srovnat to mohutně vypadající vysoké pouzdro s mým na kožených B-42 chrono-fliegrech a ani jsem se k tomu nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych chtěl poděkovat všem za rozšíření hodinkových obzorů, za vyzkoušení všech těch nádherných hodinek, docela to pomohlo tomu, co bych do budoucna chtěl...a rozhodně to nepomůže rodinnému rozpočtu :)

Ale tomu se člověk asi nevyhne. Každopádně díky všem!

Docela mě teď mrzí, že mi úplně unikla ta výměna, to muselo být fakt vydařený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My to srovnávali když ještě snad byly moje. Pouhá optika, ale rozdíl patrný. Ještě měly jinak umístěné stěžejky.

 

To moje pouzdro ma srazenou spodni hranu nozek a to je opticky oddeluje od zbytku pouzdra. Dale jak pises, u byvalych tvych stezejky dole a u mych nahore, coz u mych v pripade kozeneho remene vymezuje mezeru mezi nozkama a to je jeden z faktu, ktery mi dovoluje nosit tak mohutne hodinky na mem zapesti ala lovecky salam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...