Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Protože tu není nic napsáno, tak jsem volal do Gate kvůlivá rezervaci, potvrdili mi, že je provedena a to od 19 hodin, takže jako obvykle.

 

 

Vzhledem k tomu, že ještě v 9 hod. tu nebyla o rezervaci ani zmínka, tak jsem jí udělal. A bylo to už "pět minut po dvanácté". Rezervace totiž už nebrali. Nakonec se mi sice povedlo slečnu ukecat, ale to nic nemění na faktu, že sraz bude tak trochu adrenalinová záležitost. Zájemcům vysvětlím na místě. ;)

 

Tady něco neštimuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem zúčastněným za příjemný večer. Bylo to jako obvykle fajn. Trošku to pokazilo to pečené koleno které soudě dle tuhosti pocházelo z Bivojova kance. Jinak to ovšem nemělo chybu. Sledovat jak někdo přijde na sraz s hodinkami, vzápětí koupí jiné a ty za několik okamžiků vymění opět za jiné s doplatkem ... to se nedá popsat. Mám dojem že jsme se stali svědky nefalšované chronomagorské evoluce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem zúčastněným za příjemný večer. Bylo to jako obvykle fajn. Trošku to pokazilo to pečené koleno které soudě dle tuhosti pocházelo z Bivojova kance. Jinak to ovšem nemělo chybu. Sledovat jak někdo přijde na sraz s hodinkami, vzápětí koupí jiné a ty za několik okamžiků vymění opět za jiné s doplatkem ... to se nedá popsat. Mám dojem že jsme se stali svědky nefalšované chronomagorské evoluce. :D

 

Dostane limitku koleno ze Starých pověstí českých a ještě bude kafrat.. To jsou dneska lidi, ani žvance si neváží, ale kecy o valžukách apod., to by jim šlo.. ;)

Bylo fajn, docela se těším na popis toho evolučního procesu kdo a s kým a co a jak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dva Milisové ... jsou moc

 

Milis? To je ten maniak co ublejval z Orlíků místo aby se mu nábožně rozklepaly kolena? Tak toho neznám...

A potom co na Orlíky tahal zapalovač aby zjistil jestli ciferník je fakt asfaltovej, tak nejen že ho neznám, ale ani ho nemám rád.

Je to hnusnej ekoterosrista, co mi chtěl vrátit ty bažanty.

 

:D :D :D

 

edit: on dokonce srovnával Orlíky s nějakejma Seikama nebo Rolexama, já nevim, vypadá to stejně...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem zúčastněným za příjemný večer. Bylo to jako obvykle fajn. Trošku to pokazilo to pečené koleno které soudě dle tuhosti pocházelo z Bivojova kance. Jinak to ovšem nemělo chybu. Sledovat jak někdo přijde na sraz s hodinkami, vzápětí koupí jiné a ty za několik okamžiků vymění opět za jiné s doplatkem ... to se nedá popsat. Mám dojem že jsme se stali svědky nefalšované chronomagorské evoluce. :D

 

 

Tak z tohohle jsem taky málem učůrnul :wine:

Díky za prima večer.

A pak díky v uvozovkách Jakubovi za osahání Rolexů, protože to asi není dobré pro můj budoucí vývoj :rolleyes: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tradičně díky za prima pohodu, bylo to fajn. Co mě velmi zaujalo:

 

1. jak pěkně v reálu vypadají "šturmanskije"

2. jak parádní jsou Archimede Arcadia v provedení černý ciferník + zlaté indexy a ručky

3. jak si pochutnával JDenver na pečeném kolenu (tady jsem snad i záviděl)

4. a také další krásné hodinky ale i nože.

 

Tak se těším na příští dýchánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...