Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Panecku, tak to asi budu muset sraz, jako dalsi nevyrovnany a potencialne nebezpecny idiot, vynechat ...

Co zatrhneme priste? Doutniky? Dymky? Kurivo obecne? Noze?

 

Tak není problém, aby se nevyrovnaní a potencionálně nebezpeční idioti sešli v Avimu, je to kousek a sodovku nám tam taky nalejou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panecku, tak to asi budu muset sraz, jako dalsi nevyrovnany a potencialne nebezpecny idiot, vynechat ...

Co zatrhneme priste? Doutniky? Dymky? Kurivo obecne? Noze?

 

Možná, až bude tvoje jméno na hlavě terče, nebo jméno někoho z tvých přátel, budeš mluvit jinak Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci neblbněte, ať má každej v kapse co potřebuje, jestli je to kudla, pistole, plena, nebo prezervativ, to je jedno. A jestli jsou tu ctění chronomagoři, kteří se z jakýchkoli důvodu v lásce nemají, tak to o sobě vědí a sami si vyřeší, aby se na srazu nepotkali, nebo spolu vydrží pouze nekomunikovat, případně jen formálně. Ostatním by to ale nemělo zkazit tu p...l, která tam určitě bude. Já tam tedy půjdu, i když si někdo přinese Kalašnikova....:smile_anim:

 

píšťala, proč mi nejde napsat řiť česky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricous: Koukám na to, šilhám hlady tak blbě čtu :)

 

23.12. GATE:

 

Tada

Mischa

Murphy97

Harry

Zid

 

Ricous to vidi spravne. jedine ze by se prazska slechta racila prijet podivat na Samsonovu kasnu :-) ale to vlastne po nikom 23.12. nemuzu chtit protoze me samotnemu by se jen tak na otocku do C.B. taky nechtelo.

 

ale moc rad si u manzelky vyprosim vecer v lednu. Mischa by mohl donest zlate autavie at vim jak jim to slusi a taky psal ze ma Monaca (vintage) tak ty bych taky rad omrknul.

 

Ricous treba prekvapi PO...

 

no tak na leden si me zkratka pripiste.

 

stepino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci neblbněte, ať má každej v kapse co potřebuje, jestli je to kudla, pistole, plena, nebo prezervativ, to je jedno. A jestli jsou tu ctění chronomagoři, kteří se z jakýchkoli důvodu v lásce nemají, tak to o sobě vědí a sami si vyřeší, aby se na srazu nepotkali, nebo spolu vydrží pouze nekomunikovat, případně jen formálně. Ostatním by to ale nemělo zkazit tu p...l, která tam určitě bude. Já tam tedy půjdu, i když si někdo přinese Kalašnikova....:smile_anim:

 

píšťala, proč mi nejde napsat řiť česky?

 

Kašlu na emoce, ale asi tam nepůjdem na limču a pak je lepší nechat kvéry doma. Alespoň já to tak mám dané - buď hospoda nebo kvéry. No a já jsem pro :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...