Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Jakubisko mě upozornil, že se hledá hospůdka s pěknou zahrádkou pro příští sraz - zkuste toto: http://www.cestacasem.cz/index_web.php

 

Dobré jídlo, dobré pivo, dobrá obsluha, pěkná zahrádka, klid :)

Jestli Kuba myslel vážně East End, tohle je spíš severozápad.

 

 

A maji tam i zajimavej casostroj viz. fotogalerie....

A nejsou to hodiny, ale jen dekorace i když se to hýbá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakubisko mě upozornil, že se hledá hospůdka s pěknou zahrádkou pro příští sraz - zkuste toto: http://www.cestacasem.cz/index_web.php

 

Dobré jídlo, dobré pivo, dobrá obsluha, pěkná zahrádka, klid :)

 

Tak sem bych se dostal i bez volantu, takze pokud by to vyslo, rad se pridam  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

East Side jsem myslel obecne, jako pravy breh Vtavy. Co se tyka lokality, jsou mi nejblizsi Strasnice nebo Pankrac. Nicmene ta Martinova hospoda v Dejvicich vypada velmi lakave!!

A co se terminu tyka, proc ne uz pristi tyden. Daval jsem to radeji s prestihem, aby se zase 10 lidi neodhlasilo na posledni chvili.

 

Takze utery 20.7.?

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

East Side jsem myslel obecne, jako pravy breh Vtavy. Co se tyka lokality, jsou mi nejblizsi Strasnice nebo Pankrac. Nicmene ta Martinova hospoda v Dejvicich vypada velmi lakave!!

A co se terminu tyka, proc ne uz pristi tyden. Daval jsem to radeji s prestihem, aby se zase 10 lidi neodhlasilo na posledni chvili.

 

Takze utery 20.7.?

 

Do 26. 7. jsem mimo. Tak vás uvidím někdy později. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více než roce výskytu na fóru bych taky rád poznal aspoň někoho osobně, takže bych s dovolením přišel :cheers:

 

Neznáme, ale tohle mi jako fajn zahrádka moc nepřijde :(

 

No, vybavení opravdu nic moc, ale má jednu velkou výhodu - je ve vnitrobloku, takže tam je klídek a čistý vzduch. Ale to je jedno, stejně se jde jinam.

 

Takže bude to tedy tady? Já že bych tam mohl předat MPM Sport buď dalšímu zájemci o jejich testování, nebo zatím zpět majiteli, tedy Onisanovi. Poštou se mi to posílat nechce, je s tím práce, pak na poštu, atd. :)

 

Pokud nebude jiný vážný zájemce, mohl bych se zúčastnit testování? Běžně (teď skoro výhradně) nosím původní PS2 a docela by mě zajímalo srovnání v reálu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebude jiný vážný zájemce, mohl bych se zúčastnit testování? Běžně (teď skoro výhradně) nosím původní PS2 a docela by mě zajímalo srovnání v reálu.

 

Já ty hodinky na sraz pražské sekce přinesu, když není v nějakém pořadníku někdo jiný (marně ten pořadník hledám, pořád mám dojem, že jsem něco takového viděl ..) a když to Onisan posvětí, tak Ti je tam předám a Ty se pak už dohodneš s X-Bobem, který by je testoval jako další, sám :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže bude to tedy tady? Já že bych tam mohl předat MPM Sport buď dalšímu zájemci o jejich testování, nebo zatím zpět majiteli, tedy Onisanovi. Poštou se mi to posílat nechce, je s tím práce, pak na poštu, atd. :)

 

Zatím to místo srazu je tedy tohle tady? ... je to tak?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...