Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

5. Slaby pribeh :)

ale rozbehli ste sa pekne.no mozno na bazosi ich supne za par eur...

Ja mam doma velmi stare fake Omegy aj s patinou a nechavam si ich v sufliku len z nostalgie aby som mozno dalsim generaciam niekedy ukazal,ako sa onehda lahko rozoznavali fake od origo.Dnes sa uz clovek zapoti...

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

k replikám hodinek z vlastní zkušenosti. Když nakupuji v zahraničí přes net, nikdo se neodváží prodávat repliky oficiálně.

U náš v ČR je to normální a řekl bych, že mi to je i jedno, ať si každý kupuje to, co mu vyhovuje, ale jsou u nás i takoví lidi, kteří je vědomě nabízí jako originální. Teď se bavím hlavně o levnějších značkách. Pokud chcete u nás koupit Seika, Tissoty, Casio, Citizeny, Diesel, Invicta, Festina a jim podobné značky, tak máte celkem jistotu 50:50, že narazíte na kopii, kterou vědomě někdo vydává za orig. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, raskiscz napsal:

Čím tohle tvrzení opíráte??

"Pokud chcete u nás koupit Seika, Tissoty, Casio, Citizeny, Diesel, Invicta, Festina a jim podobné značky, tak máte celkem jistotu 50:50, že narazíte na kopii, kterou vědomě někdo vydává za orig."

  •  

Těžko se to dokládá, když je vidíte jen na fotce, ale když už na hodinky čumí člověk několik let a k tomu si srovná souvislosti - text inzerátu, fotky, často bez krabičky (ale není podmínkou), bez dokladů, nízká cena atd., tak to lze třídit mezi pravé a nepravé. Občas se taky spletu, ale často mi to vychází. Když mám tušení, prodejci napíši na rovinu dotaz, zda-li jde o kopii? 50% odpoví, že ano, další třeba ještě zatloukají jako že ztratili účtenku, že to dostali jako dárek atd. 

Většinou jde o inzerci na sbazarech, bazoších atd., tady na fóru se mi to ještě nestalo :)

Proti kopiím osobně nic nemám, své kupce si vždycky najdou, ale více mi vadí, když to někdo záměrně vydává za originální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 4. 2020 v 9:33, Davidofs.cz napsal:

k replikám hodinek z vlastní zkušenosti. Když nakupuji v zahraničí přes net, nikdo se neodváží prodávat repliky oficiálně.

U náš v ČR je to normální a řekl bych, že mi to je i jedno, ať si každý kupuje to, co mu vyhovuje, ale jsou u nás i takoví lidi, kteří je vědomě nabízí jako originální. Teď se bavím hlavně o levnějších značkách. Pokud chcete u nás koupit Seika, Tissoty, Casio, Citizeny, Diesel, Invicta, Festina a jim podobné značky, tak máte celkem jistotu 50:50, že narazíte na kopii, kterou vědomě někdo vydává za orig. 

Už dlouho jsem nečetl větší blbost... Čemu říkáš oficiálně? Viděl jsem eshop jenom s fíky, stánek s fíky, fórum s prodejem fíků. A vůbec, už mě docela štve, jak lidi bez rozhledu, dělají z ČR největší žumpu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...