Přejít na obsah

Plánovaná údržba

V noci z pondělí na úterý - 4. června ráno - bude Chronomag od 0.00 do cca 6.00 nedostupný z důvodu aktualizace fóra a údržby databáze. Děkuji za pochopení.

HAMILTON Pan Europ


Doporučené příspěvky

Uz dlhsi cas ma obchadzala chut poriesit si daco v retro style. Obchadzal som Aquadive Bathyscape, Helson Sharkmaster resp nieco s tym specifickym retro tvarom puzdra. Ked na minulorocnom Baselworlde Hamilton predstavil reediciu ich chronografu z r. 1971 mal som viac-menej jasno. Bolo to znamenie: moj rok narodenia. Uz potom len cakat. Hodinky sa dost na prd zhanali, nakolko v Europe bolo len par sto kusov..ale ved to poznate....ked sa chce...

a teraz ku samotnym hodinkam. Prvy dojem bol: Su mensie, ako som predpokladal a ovela krajsie ako na fotkach

Papierovych 45mm je pocitovo niekde na urovni 43 a s tym kozenym paskom sedia na ruke perfektne...

Vnutri bije Modifikovana ETA Valjoux 7753 s prijemnou rezervou 60 hodin.

jemne klenuty Safir. Rucne sity remen a velmi fajnova spona.

Lumi je nic moc, ale to som vedel dopredu.

Kombinacia matneho puzdra a lestenych hran je velmi efektna a ta modra farba je skutocne taka ako na obrazkoch.

Za fotky sa ospravedlnujem.....

Par fotiek som si pozical z WUS tak by som to v zivote ja nenafotil...Moje fotky lahko rozoznate, su to tie hnusne...

Posted Image

Posted Image

post-4349-058913500 1326994275.jpg

post-4349-023473400 1326994277.jpg

post-4349-090797000 1326994278.jpg

post-4349-082096800 1326994281.jpg

post-4349-019920700 1326994283.jpg

post-4349-071430900 1326994284.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Velká paráda, moc velká paráda. Moc se mi líbí detail, jak jsou hodinový indexy "zaseknutý" do pod úhlem uložené tachymetrické stupnice.

Gratuluji k nádherným hodinkám, které navíc mají (jako bonus pro mě) vztah k roku 1971.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uplne chapem. Tiez som mal povodne v umysle kupit daco z roku 71. Potom som si uvedomil, ze stav, prevedenie a moje obavy by tie hodinky posunuli do pozicie "obcasne/vynimocne nosenie". a to by ma asi stvalo.

Tu je ta navaznost na rok 71 zrejma a zaroven sa daju nosit denne.

 

Velká paráda, moc velká paráda. Moc se mi líbí detail, jak jsou hodinový indexy "zaseknutý" do pod úhlem uložené tachymetrické stupnice.

Gratuluji k nádherným hodinkám, které navíc mají (jako bonus pro mě) vztah k roku 1971.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uplne chapem. Tiez som mal povodne v umysle kupit daco z roku 71. Potom som si uvedomil, ze stav, prevedenie a moje obavy by tie hodinky posunuli do pozicie "obcasne/vynimocne nosenie". a to by ma asi stvalo.

Tu je ta navaznost na rok 71 zrejma a zaroven sa daju nosit denne.

 

Jo, holt jsi chytrej kluk, vyřešil si to parádně. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...