Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Už jsem říkal, že nepůvodní korunky či ručičky se občas objeví u každého prodejce, accutrona nevyjímaje a na knihu prim bych si taky nevsadil. Dávat u primek nějakou záruku originality či původnosti je bláhovost a občas možná i cosi neřešitelného. Tak to prostě je, je potřeba se s tím smířit a nehledat v primkách kdoví co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně a ještě když to znovu např. Irů udělá, měl by ji accutron dat žlutou kartu a když znovu tak červenou a pak distanc na měsíc až na vždy.Ona ta hroší kůže z Pardubic by měla zakusit i tvrdou ruku těch,kteří nenávidí takové lži,které jsou u ni velmi,ale opravdu velmi drzé a když některé její popisy čtu,myslím si,ze si právě o mně mysli ze jsem ten deb.l co ji na to skočí !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nestačí to prostě nekupovat? Opravdu musíme všude mít někoho, kdo všechno hlídá za nás?

Já třeba si umím sám rozhodnout co si koupit, nemusí to nikdo dělat za mě, není mi pět.

 

A umím si představit, že i taková mega rare super nabídka může být zajímavá pro někoho, kdo si odmyslí to směšné a hloupé blábolení a s prodejcem se dohodne na oboustranně přijatelném obchodu.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem říkal, že nepůvodní korunky či ručičky se občas objeví u každého prodejce, accutrona nevyjímaje a na knihu prim bych si taky nevsadil. Dávat u primek nějakou záruku originality či původnosti je bláhovost a občas možná i cosi neřešitelného. Tak to prostě je, je potřeba se s tím smířit a nehledat v primkách kdoví co.

...a právě,jsou tady lidi ,co Accutrona upozorní,že má v hnízdě kukačku :-) Nejde o dávání záruky na starý Primky,ale o to,že budou vypadat,tak jak mají,když to napíšu blbě,že budou poskládaný z dílů,který ten či onen typ má mít.Ty třeba v Primkách nehledáš kdo ví co,ale je spousta jiných lidí,co je sbírají a mám za to,že by měly být stránky,kde se dají pořídit,s minimálním rizikem a s možností poradit se s odborníkama,jestli to není šunt,zvlášť v poslední době,kdy někteří prodávači nasadili takový ceny,že za chvílu bude lepší věnovat se švýcarským hodinkám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nestačí to prostě nekupovat? Opravdu musíme všude mít někoho, kdo všechno hlídá za nás?

Já třeba si umím sám rozhodnout co si koupit, nemusí to nikdo dělat za mě, není mi pět.

 

A umím si představit, že i taková mega rare super nabídka může být zajímavá pro někoho, kdo si odmyslí to směšné a hloupé blábolení a s prodejcem se dohodne na oboustranně přijatelném obchodu.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všeobecně mi to připomíná nezájem o to, poradit nebo pomoct druhým.

Žít si ve své ulitě a ostatní ať si dělají co chtějí. Však co, není jim pět......   :flex:

Ale pokud je to správná cesta, aby se kupující spálil a příště už si dal větší pozor, tak budiž. Nebudu chc.t proti větru........

Proto se distancuji od jakéhokoliv upozorňování na NG voče na stránkách Accutronových. 

Vy ostatní se na to taky vybodněte. Jenom tu ze sebe děláme šašky.  :death:

Kupujte lidičky, kupujte. Kdo chce kam, ch.j s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zatím to víc než zájem radit a pomáhat druhým připomíná tak trochu tlak na zavádění cenzury na accutronově soukromé prodejní stránce a volání po garanci originality prodávaných hodinek, kterou zaručit moc nejde.

Na začátku jsem se ptal kde je hranice špatného/dobrého, když třeba korunka nesedí u mnoha hodinek, včetně hodinek nabízených accutronem, a chaos je i u korunek v knize prim.

 

 

Primek jsou na světě mraky, ve stavu různém. Ty hodně zachovalé už jsou z velké části vysbírané, a protože je o hodinky zájem, tak se z šuplíků vytahuje postupně i to ve stavu různém, včetně různého stupně nakombinovanosti. Ty hodinky takové prostě jsou, dřív nikdo neměl důvod to nějak řešit, a lepší už taky nebudou. Navíc fofrem docházejí náhradní díly. No tak prostě je nabídka hodinek nejen hezkých a v původním stavu, ale i těch ostatních. Vybrat a koupit si může každý co chce. A kdo má zájem se tomu věnovat detailněji, může. Třeba tady na fóru, kde mu i mnozí rádi pomohou a poradí. V čem je problém?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni jsme si tady při začínání s primkami při nákupech nabili huby. To nás zocelilo a naučilo si dávat pozor a pořádně si inzerát pročíst a prohlédnout fotky a teprve potom se rozhodnout. Myslím, že je to ideální cesta, jak se naučit vyznat se v primkách. Samozřejmě na vyloženě nekošér(smrdící) nabídky vždy někdo upozorní. Kdo má pochybnosti, vždy se může někoho zkušenějšího formou SZ zeptat ne jeho názor. Ale nejsme ani inkvizice, abychom pranýřovali každý, třeba jen lehce neodpovídající kousek(viz korunka nebo ručky atd.) a ani mateřská školka, abychom někoho vodili za ručičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já si myslím, že k tomu aby člověk uměl správně hodnotit a posuzovat, potřebuje zkušenosti, které ale nelze získat bez možnosti výběru a bez určité míry rizika. Prostě i to špatné je k něčemu dobré. Minimálně k tomu, aby si člověk uvědomil, že existuje víc možností, učil se vnímat rozdíly a musel přemýšlet. To je učení.

 

No a i to špatné a poskládané si svého zájemce a kupce může najít.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně a ještě když to znovu např. Irů udělá, měl by ji accutron dat žlutou kartu a když znovu tak červenou a pak distanc na měsíc až na vždy.Ona ta hroší kůže z Pardubic by měla zakusit i tvrdou ruku těch,kteří nenávidí takové lži,které jsou u ni velmi,ale opravdu velmi drzé a když některé její popisy čtu,myslím si,ze si právě o mně mysli ze jsem ten deb.l co ji na to skočí !

 

No, tak tohle je skoro stejně úderné, jako když soudruzi chtěli zalívat imperialistické chřtány mírovou ocelí. Už se hoši probuďte, přestaňte Accutronovi diktovat co má dělat, a něco se o Primkách naučte.

 

Karlos má jako obvykle pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto s Tebou naprosto souhlasím, ale domnívám se, že chtít po Accutronovi, aby se stal arbitrem a rozdával jakési barevné papírky, je nesmysl. Navíc, takový tříletý spor s paní Irenkou, pokud možno víceinstanční, prověří kvality i zápal nadějného Primkomila. Ne sorry, ta předchozí věta byla sarkasmus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic,není třeba to tady Berte rozmazávat,je to tvůj názor a já ti ho nehodlám vyvracet.

Ať zijou hyeny mezi námi,uděláme jim tady třeba chráněné vlákno aby se tady mohly předvádět v plné míře a ten, který teprve včera objevil krásu Primek, tak ten ať si bez naši pomoci nabije hned hubu v duchu .......tak ať chcipne koza i sousedovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...