Jump to content

Ace84

Recommended Posts

S Petrem jako vždy 1A. Tohle je jeden z TOP členů, co řekne a slíbí, to do puntíku platí. Vždy s ním rád zobchoduji. Opět náročnější akvizice a opět naprostá spokojenost. Rozhodně doporučuji.

• 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

S Petrem už je od začátku jasný, do čeho jdu, takže neočekávám, že by nebylo vše top..a žádné překvapeni se nekoná ani tentokrát, zase všechno perfektní. Moc díky a těším se zase příště.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

S Petrem je radost obchodovat, tentokrát přesně dle pravidel karantény, žádné vysedávání nad kávou při předání, hezky mi hodil krabici do auta, počkal opodál, já převedl bezhotovostně peníze a jeli jsme si každý za svým, i takto se dají kupovat hodinky :)

Moc díky za obchod a zas příště, s radostí a kdykoli.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Po několikáté a opět vše v nejlepším pořádku, osobně u kafe, pokec, mezitím nějak obchod, nazdar a zas příště (možná už brzy;) ). Díky Petře, bylo mi ctí, jako vždy. 

• 2 weeks later...

Jak řekli, tak udělali. Další super obchod s Petrem. Těžko vymejšlet nová superlativa, vše už bylo mnohokrát řečeno. Moc díky, bylo to fajn, jako vždycky!

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Další obchod v pořadí, náročnější transakce, ale vše opět perfektní, jako vždy, Petr mi hodinky nechal, v klidu jsem si to promyslel a nyní jsme doladili finance. Tohle je prostě TOP přístup i člen, takže rozhodně doporučuji, Petře opět díky.