Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

varjag:tak to si dávej pozor na to,co píšeš,hošane.Já znám pana Bočka osobně a ty jsi patrně vynechal nejakou dekompresní přestávku.

Stojím ta varjagem. Podivej se, cos psal o pár postů výš. Nejdřív z nás všech uděláš blbce a pak děláš machry.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

....a já mám větší kolo než ty hošane....

 

Už mě trošku začínáš vadit, nejdřív prudíš jaká je to kravina, i když s tím nemáš nic společného, pak píšeš že to není zas tak špatný a machruješ známostí s Bočkem (jsem opravdu ohromený, já nikoho známého totiž neznám...) a pak nakonec slibuješ že také přispěješ a nic... 

 

Jen tady vytváříš dusno a na seznamu tě nevidím. Nechtěl by ses tam tedy napsat, abys alespoň to plácání tady legalizoval? Ono totiž pokud nejsi přispěvatel, tak opravdu nevím proč sem píšeš, pak to není vůbec tvoje věc. Na rady typu "pilotovi dejte letadlo, na ostatní vám sere" jsme tady fakt všichni zvědaví!!! Hošane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: Ale,ale,musím být na seznamu hned? No a jinak,co bych výše psal,že by bylo pro veterána radostnější složit se mu na ještě jeden let,ne?On je pilot,ne sběratel hodinek. :lol2:

Na let  :tomcat: ať se mu složí  letci jako ty, hodinkáři na hodinkovém fóru mu mohou darovat hodinky, co je na tom k nepochopení?  :raygun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMASS - 1500
Anela - 500
Maxel - 500
Libor_OV - 500
Gulas - 500
Špelda66 - 500
VitoCorleone - 500
Xprcz01 - 500
Prischera - 500
Funthom95 500
roura74 500
AndyAaron 500
xcmaniax 500
rodkopf 500
Honza.manta 500
Mechac 500
Varjag 500
abraka111 - 500
Pavelpu27 - 500
Prukajda - 500
Mr.Štěpka - 500

Michal Petrán - 500

eloga - 500

McLenin - 500
John_Lenon 500
Celkem 13.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Daftro, kroť se prosím. Jestli se nechceš aktivně podílet, tak nám prosím neplevel vlákno svými jistě erudovanými a hodnotnými příspěvky. Díky.

Čteš to tady pořádně? Minimálně 2x jsem psal,že přispěju.Pan Boček má narozky v únoru ne? Tak se hoď do klidu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manta,čekal bych od tebe víc než pětikilo,když tady šéfuješ......No,zase musím vzít na vědomí,že seš hodinář,letec ne.....Já na toho,pána,kterýho jsme v Aeroklubu oslovovali Emilku, dávám 1500.Tak to laskavě připočítej k ostatním....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám krátkou paměť, ale nějakej jouda tady včera psal: Hodinky?Na nic.... 

Hmm,to určitě máš paměť úplně na   :shit: páč včera 27.ani 26. ani 25 tady žádnej jouda nic nepsal. Bude lepší,před tím,než začneš do někoho vandrovat,když se napřed sám dáš do cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že by pan Boček byl úplně ze všeho nejraděj,kdyby se mu nekdo složil na další let Spitem.To je pro pilota ta nejlepší věc.

Hodinky?Na nic.....

Bereš na tu krátkou paměť nějaký prášky, nebo to zatím necháváš bez léčby?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě vůbec nechápu. Co to mělo jako vůči Honzovi Mantovi být?? ...Seš hodinář a né letec?? To že je moderátor znamená,že se musí zúčastnit každého projektu na těchto stránkách a dát nejvíc?? 

 

Na všechny tu nasazuješ se všemi se hádáš, všechno je špatně, jsme jen hodinkový trotlové a ty jedinej rozumíš tomu co generál Boček ocení... Prostě nepříjemnej a vychloubačnej děd Vševěd. 

 

Skoro bych navrhoval, abys generálu Bočkovi koupil samostatně ten let Spitfirem. Můžeš se domluvit v aeroklubu s ostatníma a nezdržuj se tady s námi. Bude mít určitě větší radost než s blbých hodinek a co je to pro tebe, velkého letce a znalce, sehnat nějakého Spitfira, ne??

 

Kdybych to tady začal.... a já vlastně začal, protože v původním vláknu jsem to navrhl první a v tomhle vláknu jsem na generála Bočka, nebo jak mu říká šlechta jako ty Emilka upozornil, když se navrhoval pan Liškutín...asi bych tě řekl, ať si svoje peníze strčíš s tímhle přístupem do řiti. Že tu nepotřebujeme posílat si navzájem hovna, shazovat celou tu myšlenku, hádat se a machrovat... Jsem sice jen letecký póvl a ne mistr světa v létání s čímkoli a známostmi kdekoli jako ty a neznám ani Emilka osobně, ale alespoň věřím tomu na co dávám peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...