Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Kurňa, začněte šít do Litll-a_w, že ještě není limitka hotová  :lol2:  a ne furt do mě. 

Jinak v poho, chápu, že si tu krátíme dlouhou chvíli čekáním na konečnej produkt a já si většinou pěkně naběhnu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posttraumatická stresová porucha se tomu říká odborně... je fakt, že se mi poslední dobou zdál Kuncák nějakej jinej...

 

to se táhne od té doby, co si nechal ostříhat vlasy. Ale bůhví co za tim bylo....od té doby si nechá vnutit ženskou do kanclu, nanuka, co bude příště? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nechcete radeji udelat neco pro Irinu a vydolovat z pameti nejakeho davneho spoluzaka nebo kolegu, kterej se mota kolem muzei a vystav? ;) Mam zatim tri tipy, ale zadny primy kontakt. ;)

Mám kolegu s výstavní síní v Praze, ale vzhledem k tomu, že jsem nebyl osloven, tak se vám do toho nemotám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, jestli se povazujes za plnopravneho ucastnika limitky, tak jsi osloven byl, uplne stejne verejne jako vsichni ostatni. 

OK, díky, nepomohu. Účastník limitky nejsem.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom by mě docela zajímalo, proč jsi se vůbec obtěžoval to sem psát.

Aha. Chtěl jsem z hlouposti nabídnout pomoc, protože jsem si toho všiml později. Pardon, už si nedovolím to udělat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se, co jsem psal. Nabídl jsem Honzovi pomoc, napsal, že nejsem účastník limitky. Ok, pravda. Pak jsem tedy napsal, že nepomohu

No spíš jsi rovnou napsal, že nepomůžeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za reakci. Ale není psáno nic o tom, že nejsi účastník. Plnohodnotný účastník může být i ten co už není na seznamu, ale byl v začátcích. Prostě si asi little_w nevzpomněl, že už tam nejsi. A poslal odkaz, kde informuje o té možné pomocí. Asi jen opravdu špatné nepochopení. Sorry za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Chtěl jsem z hlouposti nabídnout pomoc, protože jsem si toho všiml později. Pardon, už si nedovolím to udělat.

Když chce někdo nabídnout pomoc, tak ji prostě nabídne, když ji nenabídne, tak ji asi nabídnout nechce, pokud ji přitom nabídnout může...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, a když je vyfuckován, tak se na to vykasle

Když chce někdo nabídnout pomoc, tak ji prostě nabídne, když ji nenabídne, tak ji asi nabídnout nechce...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni, a věřím, že i včetně Tebe, moc dobře pochopili, jak to Honza myslel, tedy že se tady v tom vlákně veřejně obrátil na všechny a logicky nežádal každého jednotlivce samostatně, tedy pokud sem chodíš a čteš to tady, tak se obrátil i na Tebe, tak nehraj divadlo a jestli mu umíš pomoct, tak to udělej, jinak je to z jen zbytečný trolení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, tvůj příspěvek, který tuto debatu odstartoval, byl jak od někoho, kdo se cítí dotcen, že nebyl dostatečně adresne požádán o pomoc. Skoro to vyznělo jako žádost, aby jsi byl nějak extra zdvořile osloven a někdo tě prosil téměř na kolenou. Přitom stačilo napsat, " Pokud chcete, mám známého, rád ho oslovím". Takhle je z toho zbytečný flame ve vlakne tak parádní limitky. Tím bych to z mé strany ukoncil a dávám stejné na zvážení ostatním.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...