Přejít na obsah

Seiko želvy černé vs Seiko Padi


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Čau Jirko, už víš jak jsem se cítil když jsem byl u Vás v obchodě koupit hodinky? :D

Jinak, já bych vzal PADI na tahu, od Sphinxe zde jsem koupil Z22 origo gumu Seiko. 

Naprostá paráda, neměnil bych, barvičky mě neomrzeli :)

 

Myslím, že teď už ti perfektně rozumím! :) Zatím se spíš kloním k černé variantě a "vyblbnutí" s řemeny.. ale dám tomu ještě chvilku a zkusím i tu "zakrývací" metodu od Davida :) 

Chodil jsem kolem nich tak dlouho, že tomu nešlo odolat. Někdy si říkám, že ta moje práce mě přivede spíš na buben! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že teď už ti perfektně rozumím! :) Zatím se spíš kloním k černé variantě a "vyblbnutí" s řemeny.. ale dám tomu ještě chvilku a zkusím i tu "zakrývací" metodu od Davida :)

Chodil jsem kolem nich tak dlouho, že tomu nešlo odolat. Někdy si říkám, že ta moje práce mě přivede spíš na buben! 

JJ, nelehký život chronomagora / obchodníka... :sweatdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jirko, tvůj dotaz mě teda pobavil :). Jak si potom mají vybrat lidi, kteří hodinky jen na chvilku omrknou v obchodě naživo, když ani ty, který je může okukovat od rána do večera se není schopný rozhodnout :wacko:. Ale abych se vyjádřil i k věci, tak za mě černé. O padi jsem taky přemýšlel, ale přešlo mě to už po prvním prozkoumání u Vás naživo. Ta modrá je pěkná, ale ta červená, hlavně na minutových indexech, tak řvala, že jsem věděl, že by to byla jen otázka času, kdy by mě to omrzelo a začalo štvát. Původně jsem taky chtěl dlouho černé, šak víš sám, jak dlouho jsem čekal, ale nakonec jsem to nevydržel o šel do modrých, ke kterým ještě na léto pořídím gumu a jsem moc spokojený. Často vypadají jako spíš černé, ale když se otočí na světlo, tak se trochu rozjasní tou modrou a to se mně na tom líbí. A k černým airbossům si myslím, že taky stojí za zvážení...    

Upraveno uživatelem tomas1346
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych doporučoval ty PADI - ta modrá není až tak křiklavá, aby to vyloženě bylo do očí, spíš je to takové oživení. Když je člověk v místnosti, kde není tolik světla, tak je ta modrá hodně tmavá. A luneta s červenou "20-ti minutovkou" se mi líbila vždycky. A červeně lemovaná minutovka taky... Hodinky mám na tahu a neměním to. Je mi jasné že černé "želvy" budou při častějších změnách tahu-řemenu-gumě asi univerzálnější, ale za mě říkám, že jsem si moje hodinky vybral zejména kvůli "pepsi" provedení. Vaše výhoda je, že si hodinky můžete vyzkoušet každý den, dát je vedle sebe a nakonec se v klidu rozhodnout podle vašeho cítění, protože nosit je budete vy, takže finálové provedení se musí líbit hlavně vám. Přeji šťastnou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko kupoval jsem u tebe nejdriv modre a casem cerne, cerne zustaly a jsou to alespon pro me nej hodinky z pohledu komfort/vzhled. Vytlacily i MM300ky, PO, atd.

 

Staci mi k nim kupa remenu a su scasne... :lol2:

 

Tyhle fotky se mnou dokážou dělat divy! :D

S tím hnědým řemenem mě to totiž láká asi nejvíc! Sice si tím vytvořím stejnou kombinaci, jakou mám u Airbossů, ale pal to čert :) 

 

Zatím poslušně oba modely leží na stole a zpříjemňují mi den :) Pokukuju a rozmýšlím. Díky všem za názory a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co cerne a hodit na to sapphire s modrym ar? To tu modrou v uhlech pohledu udela taky

 

Jj, tyhle modifikace jsem tady viděl, ale zatím se nebudu poštět do žádných větších akcí. Chci si je užít nejdřív "v originále" :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvičky jsou super, ale pokud chceš víc uni, případně pokud tě to táhne k originálu, pak černé ;)

 

Jj, táhne mě to spíš k originálu. Ta hnědá kůže jim neskutečně sedí a asi snad i přežiju, že to nebude taková barevná hitparáda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi oboje, černé hoď na vintage řemen a PADI si nech na tahu. Případně jedny prodáš a nejspíš a tom moc neproděláš.

 

A nebo, pokud máš pocit že je sunburst na PADI příliš, tak SRP779, ideálně s jubilee tahem.

 

turtle_pepsi_jubilee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrála černá a já si na své první barevnější hodinky ještě počkám :)

Už se těším, až je hodím na tu kůži nebo zkusím nějaké NATO strapy. 

 

Díky všem za tipy! 

 

post-21335-0-41095200-1483967401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...