Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

Pri čítaní vašich príspevkov je mi smutno a pripomínajú mi baby na trhu, ktoré ohovárajú novú trhovníčku a škodoradostne sa tešia, ako jej to nepôjde. To nie je chronomagorské, ale detinské. Vážim si každého človeka, ktorý obetuje svoj čas, energiu a peniaze na niečo nové a pritom vôbec netuší, ako to dopadne. Držíme palce Peťo

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tak zas ale na druhou stranu komentar Instanta na predchozi strance ma dle me hlavu a patu.

Taky nevidim duvod hned vsechno zatracovat, na druhou stranu vsechno neni zas tak idealni a nekolik myslenek ma Instant dobrych. Uvidime co a jak nakonec bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to tady tak vážně a osobně, není to žádné pomlouvání. Každý si tu prostě popovídá o čem chce a jak sám chce, klidně i dětinsky. No a co, to se přece může, od toho to tady je a proto sem chodíme. Mě překvapuje, že se z takových povídaček někdo cítí osobně dotčený. Není spíš právě tohle dětinské? Nebo babské?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venujme sa konence meritu veci a tym su hodinky. 

Ja som rad, ze sa nieco nove robi a nieco nove pride na trh. Ze je to s kvalitnym strojom a ze to bude kvalitne spracovane. Ci je to od nas, Ciech, Papuy Novej Guiney mi je suma fuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem preco cakate od vznikajuceho projektu/firmy, ze hned od zaciatku vsetko bude na profesionalnej urovni a zaradenie hned za celo pelotonu vo vsetkych oblastiach od ekologickej tazby zeleznej rudy v Niznej Slanej, spracovanie vo VSŽ Kosice, prenajatia CNC strojov od volkswagenu, slovaka hodinara so svajciarskymi korenmi a 20 rocnou praxou a vyucnakom od Pateka. Web by mal konkurovat minimalne applu. 

 

K hodinkam, ktore este len maju prist,  nepotrebujem vidiet Guntherove odstavajuce usi. Ked budem chciet vidiet tvare tak si pustim teleshopping.  

 

Na prvom mieste su hodinky. Kombo kvality, dizajnu,ceny, slovensky podmaz je bonus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si hodinky bližšie pozrel a som nadšený. Mám čo robiť, aby som ich nepredobjednal. :) Zvedavý som najmä na pilotky, ako budú pôsobiť na ruke a či výrazná korunka bude aj pohodlná. Škoda, že su to automaty, ten tvar si pýta pravidelne naťahovanie. Zo začiatku som mal pocit, že im 2mm chýbajú. Keď sa však na ne pozerám ako na hodinky patriace pod košeľu (púzdro dokonca nižšie než druhý oblekový model), tak mi ich rozmer dáva zmysel. V tom prípade korunka nemusí slúžiť funkčne, ale ozdobné. Ten efekt dotvára aj lakovaný ciferník. Skutočne sa na ne teším. Rovnako aj na oblekový. Nestačí mi ich vidieť z produktových fotiek, pri nich som sa už veľa krát popálil. Verím, že Peto (Instantom hľadaný chlapík stojaci za značkou) nám pripravil hodinky na vyššej úrovni než napr. Longines. Ostatne, ak bude chcieť prežiť, tak pri absencii histórie a výrazného marketingu aj bude musieť.

post-27885-0-91423900-1468350378_thumb.png

post-27885-0-31812300-1468350463_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie modré pilotky sa mi páčia, len trošku mi prídu drahé (niekto niečo viac o strojčeku ?)  aj ked tam budú strieborné a zlaté indexy , na novú neznámu značku cena trošku vysoká, neverím tomu že na SK by našlo tolko kupcov aby sa to oplatilo a v tej cenovej kategórii sa už dá vybrať aj z originálnych swiss značiek. celkový nápad SUPER (názov OK, minca na dýnku OK , rotor OK...) , aj by som bol hrdý na made in slovakia, hodinky pekné ale niečo mi v tom nesedí,neviem to vysvetliť možno chyba je vo mne, každopádne snahu a nápad musím pochváliť a zvedavo čakám na další priebeh .... PALEC HORE! :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

musím říct, že se mi ten projekt (hodinky) líbí .... nicméně vlastnit hodinky s názvem biatec (to bych asi překous) ..... made in slovakia .... a strojkem eterna ..... ? ..... to je kurva vražedná kombinace ..... tak mě napadá ..... to je eterna tak v hajzlu že prodává (dodává) strojky do nověvzniknuvších projektů ? ...... jímá mě hrůza a du si dát vopklat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 to je eterna tak v hajzlu že prodává (dodává) strojky do nověvzniknuvších projektů ? ...... jímá mě hrůza a du si dát vopklat

A v com konkretne vidis problem?  Nove znacky mozu pouzivat len MIYOTA a SEA-GULL? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mne sa to paci, Peta poznam osobne a na vlastnej znacke makal roky...za mna slusne vyskladany projekt, pekne hodinky, dobry vyber komponentov a ferova cena...tych par "chronomagorov" co si akurat tu na fore honia vlastne ega nech si nasypu popol na hlavu a polozia si otazku - "Co som kurwa ja sam urobil pre chronobudnus?!"...peace a nohy v teple priatelia... :-) :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mne sa to paci, Peta poznam osobne a na vlastnej znacke makal roky...za mna slusne vyskladany projekt, pekne hodinky, dobry vyber komponentov a ferova cena...tych par "chronomagorov" co si akurat tu na fore honia vlastne ega nech si nasypu popol na hlavu a polozia si otazku - "Co som kurwa ja sam urobil pre chronobudnus?!"...peace a nohy v teple priatelia... :-) :-) :-)

Možná je jenom stejně jako mě obchodování se slovenskými partnery, naučilo hodnotit tvůrce až podle toho co dokáže, a ne podle toho co tvrdí že dokáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...