Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

...mne sa to paci, Peta poznam osobne a na vlastnej znacke makal roky...za mna slusne vyskladany projekt, pekne hodinky, dobry vyber komponentov a ferova cena...tych par "chronomagorov" co si akurat tu na fore honia vlastne ega nech si nasypu popol na hlavu a polozia si otazku - "Co som kurwa ja sam urobil pre chronobudnus?!"...peace a nohy v teple priatelia... :-) :-) :-)

 

Doteraz získané informácie:

- miestne osadenstvo Peťa pozná

- drží mu palce

- na projekte sa narobil

- zatiaľ si tu všetci iba honia egá a moralizujú

 

Chýbajúce informácie:

- nejaké konkrétne informácie o hodinkách a ich výrobe od členov, ktorí Peťa poznajú, držia mu palce a doteraz iba moralizovali

 

Piece...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ja neviem. Ked vydaju novy model napriklad etablovany skladaci Muhle, pytame sa kto I'm vyraba puzdra alebo rucicky a skumame ktory hodinar I'm tie hodinky sklada?

 

Pre mna je dolezita informacia, ze Peter Je etablovany seriozny obchodnik. A verim ze do tohoto projektu sa angazuje naplno a nevypusti do sveta hovadinu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak. Nebudem tu vymenovávať, čo sa všetko riešilo, kto komu čo vyrába, ktorý hodinár pre ktorú firmu pracuje a všetko to, o čom vždy chronomag bol. Skôr sa spýtam. Kúpil by si si pomerne drahé hodinky iba preto, že sú pekné a že je na nich Made in Slovakia? Bez toho, že by si o nich niečo vedel? Teda okrem toho, že sa na nich ktosi narobil (to ma prekvapilo, som myslel, že ten projekt dostal od tety už hotový).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastolil si otazku preco kupit dane hodinky alebo preco sa o ne aspon zaujimat...

Na Biatec watch sa mi paci napriklad triezva velkost, zaujimavy kaliber - skus vymenovat dalsiu butikovku ktora montuje v sucasnosti Eterna kalibre.. a ze ten kaliber zaujimavy je hadam spochybnovat nikto nebude. a v neposlednom rade aj celkovy vyzor.

Jasne, hodinky som este nazivo nevidel, ale ked budu tak si ich urcite osobne RAD prezriem.

A vies preco? Lebo plkat prazdne vety vie hockto, ale skutocne nieco tvorit chce odhodlanie a gule.. zacat vlastny business, postupne ho budovat a pracovat na rozvoji do novych rozmerov je OBDIVUHODNE! Ja sa na pochybovacnych komentaroch zalozenych na neznalosti mozem akurat zabavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze tu doslo trosku k nedorozumeni a nepochopeni. Ten projekt tu prece nikdo neodsuzuje. Kluci si jsou vedomi veskere prace a snahy za tim. Hodinky jsou dle obrazku pekne. Problem je v tom, ze jakmile tu nekdo zapochyboval nad zpusobem uvedeni, cenou atp., tak jste se na nej slitli a zacali ho bombardovat za hloupe kecy.

Mi se libi design, pouzity strojek a velikost. Na druhou stranu je pravda, ze zpusob prezentace a uvedeni se podoba rade mene uspesnych projektu. A at se na me nikdo nezlobi, ale za 1300-1500 Eur to neni zrovna "dostupny luxus". Cena je pomerne ambiciozni a cili dle me vylozene na chronomagory a lidi, kterym ta znacka neco rekne. Obycejny clovek (ne chronomagor), kdyz uz se rozhodne utratit takove penize za hodinky, tak radeji pujde do neceho ze Svycarska (Longines, Frederique Constant, Maurice Lacroix apod.). Na zacatek mely vzniknout hodinky v rozmezi 500-1000eur, ziskat si tim sirsi zakladnu a povedomi a pak muze do toho vic slapat s dalsimi modely (neco jako Ward treba). Tak to vidim ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

janko, kym sa uzabavas na smrt, chvilku tvojej roztrusenej pozornosti venuj tutohla: kazda kritika je dobra. ked niekto mina svoju energiu a cas na to, aby tvoj produkt kritizoval, tak ma na to obvykle dobry dovod. Ze je patologicky zavistlivy premudrely *o*ot a luzer, tak to vobec nie je ten najcastejsi dovod, a dokonca ani v CR/SR nie. Casto je dovodom kritiky to, ze nieco sa mu na tom produkte paci, a nieco zase nie, a nieco ho az vyslovene serie, a tak to povie nahlas. Tak takych ludi si rozhodne treba vypocut, zvlast ak veci rozumeju a je jasne, ze tvoji prvi zakaznici budu prave niektori z nich. Nuz, ale Peter ich ignoruje (pravdepodobne s rovnakou predpojatostou aku tu prezentujes ty a niekolko dalsich), namiesto toho, aby im poskytol informacie, a jeho kamarati pluju a teatralne hadzu papuce. Wau. Nemyslim si, ze take ma byt spravanie skuseneho obchodnika, a som presvedceny, ze to nie je spravanie dobreho vyrobcu.

 

My 2 cents

 

edit: papuce = pantofle :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...