Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

Proč je to v českých hodinkách? Je na nich něco domácího? 

 

keby tu bola sekcia slovenske hodinky tak to bude urcite tam. aj podla mna to vyzera trochu divne ked to tu je pod vlaknom ceske hodinky (hodinky prim) no ale je to tu tak nastavene mozno raz nastane cas pre samostatne vlakno slovenske hodinky, lebo v tomto smere sa u nas vselico pecie a biatec nebude jedina SK znacka na hodinkovom trhu.

 

niekde na stranke biatec bolo pisane ze puzdra su z nemeckej ocele ale ci su tam aj vyrabane to neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:notworthy:  :speak_cool:   :notworthy:

Ono by stačilo sekci České hodinky přejmenovat na "české a slovenské hodinky" a pro všechno mimo Prim používat podsekci Ostatní domácí hodináři. Beztak byly primky československé hodinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od nemcurov:

 

Yes, the prices will be as follows:

 

All Corsair models except Corsair 02 will be 1380 EURO including VAT, Corsair 02 1480 EURO.

 

All Majestic except 02 will be 1470 EURO including VAT. I do not know exact price for the Majestic 02 yet, because it will have solid gold case and it is very expensive.

 

But! As the watches will be available only at the end of this year, maybe little sooner, I would like to start with preorders. And all preorders will be subject to 20 % discount from the mentioned prices.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem.. cele mi to pride take.. "slovenske". Hrame sa na nieco, ale nie moc, len tak trochu, aby sa nepovedalo. Je to na moj vkus dost amaterske, stranka je v detailoch nelogicka (uvodna stranka je countdown timer na nule a hrdy napis "uz mame stranku, kliknite tutohla!.. wtf? prihlasim sa zo slovenskej IP a vyblafne na mna anglictina.. atd, je tam toho hafo). vadi mi ta vsadepritomna "startupova" hantyrka. odkedy maju hodinarske firmy "Cofounderov"? Premium Services? icte s tym uz volade..

 

To najdolezitejsie: ta znacka nema tvár. Kto je Peter, kto je Milos? Chcem ich vidiet kto to je, chcem vidiet hodinarov ako skladaju hodinky, frezy ako brusia puzdra a tatranske sviste ako to balia do folie. Namiesto toho je ta stranka plna marketingovych kecov, ktore kazdy z nas cital uz 1000x. Ziadne obrazky, ziadne videa. V casti Watchmaker ten ani nema meno, len je oznaceny ako "he".. V casti our heritage je... hm, slovensky znak..? nemam slov. Toto im zozerie len uplny trulo.

 

Hodinky vobec nevyzeraju zle, ale: Pilotky su male. Zbytocne vela farebnych verzii - to robia cinske butiky a dufam ze tito sa snazia o nieco ine.. alebo nie? Preorder, aha.. no, nic. Drzim palce, ale takymto sposobom z toho nic velke nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem.. cele mi to pride take.. "slovenske". Hrame sa na nieco, ale nie moc, len tak trochu, aby sa nepovedalo. Je to na moj vkus dost amaterske, stranka je v detailoch nelogicka (uvodna stranka je countdown timer na nule a hrdy napis "uz mame stranku, kliknite tutohla!.. wtf? prihlasim sa zo slovenskej IP a vyblafne na mna anglictina.. atd, je tam toho hafo). vadi mi ta vsadepritomna "startupova" hantyrka. odkedy maju hodinarske firmy "Cofounderov"? Premium Services? icte s tym uz volade..

 

To najdolezitejsie: ta znacka nema tvár. Kto je Peter, kto je Milos? Chcem ich vidiet kto to je, chcem vidiet hodinarov ako skladaju hodinky, frezy ako brusia puzdra a tatranske sviste ako to balia do folie. Namiesto toho je ta stranka plna marketingovych kecov, ktore kazdy z nas cital uz 1000x. Ziadne obrazky, ziadne videa. V casti Watchmaker ten ani nema meno, len je oznaceny ako "he".. V casti our heritage je... hm, slovensky znak..? nemam slov. Toto im zozerie len uplny trulo.

 

Hodinky vobec nevyzeraju zle, ale: Pilotky su male. Zbytocne vela farebnych verzii - to robia cinske butiky a dufam ze tito sa snazia o nieco ine.. alebo nie? Preorder, aha.. no, nic. Drzim palce, ale takymto sposobom z toho nic velke nebude.

Teoreticky si tu kritiku zvladol a teraz mi daj nieco prakticke. Ci to bola len kritika pre kritiku? Lebo to je tiez take nase slovenske.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky si tu kritiku zvladol a teraz mi daj nieco prakticke. Ci to bola len kritika pre kritiku? Lebo to je tiez take nase slovenske.

Ja som tam navodov na zlepsenie dal niekolko. Ta stranka vo mne nebudi ziadnu doveru. Nie je na nej jediny autenticky obrazok. Ma to zvlastnu pachut bryndze a sojovej omacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...